Bjk niye böyle offff?

Şanssiz miyiz?beceriksiz miyiz?5 yılda anca bir kere sampiyon oluyoruz.Iyide oynasak birşeyler ters gidiyor hep bizde?sorun ne bizde?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 haftadır iyi oynamamıza rağmen şansızlık yaşıyoruz. Gol pozisyonuna giriyoruz ama değerlendiremiyoruz. Birde sakatlıklar başladı. Gökhan Töre sakatlandı, Oğuzhan kaç haftadır sakat sakat oynuyor. Bu hafta Atiba'da kart görüp cezalı duruma düştü. Almeida'da sakatlandı şimdi iki hafta oynayamayacak. Sakatlık her takımda oluyor ama bizim kulübemiz rakiplerimiz kadar zengin değil maalesef. Zaten stadımız yok Olimpiyat'ta istediğimiz atmosfer oluşmuyor stadın fiziki yapısından dolayı. İyi oynuyoruz rakiplerimize pozisyon vermiyoruz. Bılıc'e ve Önder Özen'e destek olmalıyız. Seneye stadımız bittiğinde her şey çok güzel olmaya bailayacak.

0|0
    0|1
    • Inşallah.temennimiz o ama stadda yetişmez gibime geliyor

• Geç yıkıldı stad,inşallah hadi bakalım

• Gezi olayları falan etkiledi maalesef sağlık olsun hayırlısıyla bitsinde.

Kızlar Ne Diyor 4

• sorun sizde değil satılık hakemlerde.

Sizde;

"Ligden çekilirim" yaz "1907"e yolla, penaltılar cebine gelsin ;)

0|0
    0|0
  • Sizin başınızın belası Galatasaray ama tek bir şey söyleyeceğim yemin ederim çok iyi bir teknik direktörünüz var o adam bunları hiç hak etmiyor

0|0
    0|1
    • Td.bitmiyor takım çok kırılgan,yıllardır.böyle

• hakemde hep.

0|0
    0|1
    • Tarafsız olmaya çalışıyorum ama onun etkisi tartışma konusu olmamalı

• fikrmi soyledm.

• Yine derdimi anlatamwdim ben.cok sorunlu yazıyorum kusura bakma.

Demek istediğim hakemler zaten genellikle rakiplerden yanalar

• sorun emenikede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu durumda olmamiza rağmen 2.yüz ilk 2ye gidemeyenler utansin

0|0
    0|0
    • :)-gelecek için umutluyım artik

• Beşiktaş özllikle 2 haftadır şanssız ya da beceriksiz ne derseniz diyin. Beşiktaş GS ve FB nin gölgesinde kalıyor stadın yapılmasıyla belki bir çıkış olur gerçi bu senede olabilir şampiyon daha bitmedi herşey.

0|0
    0|0
    • Çabuk gaza gelip çabuk sinuyoruz

• hacı istikrar yok birçok türk takımda oldugu gibi sürekli tk. Direktör değişikligi Zamnında Ertuğrul Saglam'a şans vereydiniz bursa Yerine siz şampiyon olurdunuz...

0|1
    0|0
    • Ertuğrul sağlam hocaydi bence de ama o başkanın ben...

• Amaç için önce altyapılara destek verecekler genç oyuncuları oynatacaklar o zmn amaç işe yarıyacak yarım yamalak iş yapıyorlar...

• Bence bizim futbolcularda tembel.küçükken isteyen isteyene büyüyünce kimse istemiyor

• Paraya kıyıp doğru düzgün hoca getiremiyor yönetim bize gelen hocalar hücum yoksunu oluyor nedense dün akşam ki maç bir rezaletti lütfen artık suçu hakemlere ya da rakibe yıkmaktan vazgeçelim başarılı olduğumuz dönemlerde oldu ama biz başarıyı sağlayan hocalarımıza oyuncularımıza sahip çıkmadık çoğu zaman bu yönetimin değişmesi lazım çünkü her konuda iyiler ama para harcayıp oyuncu alma konusunda çok cimriler

0|0
    0|1
  • kadronuz çok güzel takım bir maç kaybettimi moralsiz oluyor ben anlamıyorum beşiktaşı bir maç kaybetse en az.3.4 maç daha kaybediyor moral eksik moral :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...