Biri size gözünü kırpmadan sürekli baksa ne düşünürdünüz?

Benim 4 sene önce falan sınıfımda çok yakışıklı bir çocuk vardı.Birbirimizden hoşlanıyoduk sonra bana çıkma teklifi etmişti ben bir nedenden dolayı kabul edememiştim. Birbirimizden hoşlanmaya devam ediyoduk ama.Sonra ben çocukla konuşmak istedim ama önceden kabul etmediğim için bana tavır yaptı geri çevirir gibi oldu falan.Sonra ben bir daha yazmadım ortadan kayboldum 1 sene.Facebookumu dondurdum numaramı değiştirdim falan.Sonra bizim okullar ayrıldı zaten. bir 5 ay sonra arkadaşımdan yeni tel no mu istemiş.Ben verdirtmedim.Sonra bir baktım bizim okula kaydolmuş.karşımda görünce şok oldum.naber falan dedi konuşmuştuk öyle.2 kere selamlaştık.bir daha birbirimizi gördüğümüzde (okulda) selam vermedik. ben geçen gün camdan bakıyordum.bu aşağıdaydı gözümü kaçırmadan 10 dk baktım rahat. onun ynında arkadaşı vardı. o na beni gösterdi. ortadan kaybolana kadar baktım. o da bana baktı ama çoğu zaman gözünü kaçırdı telefona falan bakıyomuş gibi yaptı. :D biri size bu kadar uzun baksa siz ne düşünürdünüz :/ kötü mü yaptım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• O sana bön bön bakmış sende ona sorun yok. Fakat bir kız bana bön bön hiç gözlerini ayırmadan bakarsa ben rahatsız olurum yani o nedir ya öküzün trene bakması gibi. İtici gelir o kız bana. Fakat arkadaşında aynı şeyi yaptığı için senin ona bön bön bakman pozitif bir etki yaratmıştır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • evet bildiğin bön bön baktık. arkadaşınada beni gösterdi ikisi birlikte baktılar. üçümüz bakıştık öyle :D

• Değişiikk

Erkekler Ne Diyor 4

• Baktıkça daha çok aşık olurdum, ümitlenirdim, yüzüm gülerdi. Peşinde çok dolandırma, ilgini gösteriver.

0|0
    0|0
    • beni sevip sevmediğini bilmiyorum ki sevmese neden ümitlensin,yüzü gülsün..

• ya sana tam bu "sevgilsi varmış" cevabını yazdım. tak telefona mesaj geldi arkadaşım dedi "x senin numaranı istiyor vereyim mi" ver dedim ne dicekmiş. aldı numarayı mesaj atmadı atmadı ama kızla çıkıyomuş hala. bende noldu istemişsin numarayı dedim öylesine mesaj atçaktım dedi.

• Neden senden direk istememiş ki? Belki yanlış anlamayasın diyedir. Bir ara teklif etmiştir, reddedince başka kıza yönelmiştir. Hoşlanmıyor olabilir.

Senden hoşlanıyorsa neden başka kızla çıksın ki? Ya kıskandırmak için, ya da senden hoşlanmadığı için o kızla çıkıyordur.

• benim hoşuma gider şahsen, beni önemsediğini düşünürüm, aklında olduğumu düşünürüm yani kuruntu yapma neye pişman oluyorsun ki, o an öyle gerekmiş öyle bakmışsın. Duyguları planlayarak yaşayamazsın ki

0|0
    0|0
    • evet ama bazılarına göre bir bakmayla basit kız olunuyormuş. bana kaç kere ulaşmaya çalıştı ulaşamadı.şuan bir sürü kıza facebook bilmem ne üzerinden ulaşabilir ama bana ulaşamaz. anca gelip yüzyüze konuşması lazım. böyle olunca basit mi oluyorum yani..

• tamam işte bu uzun uzun bakma açık kapı oldu ona :D

• bilemiyecem şimdi, benimde hoşlandığım bir kız var da benim durumlar da karışık,

• Hiç belli olmaz. psikopatta olabilir çekingen aşıkta.

0|0
    0|0
    • bakan o değildi bendim

• çok baktım ya pişman oldum:(( önceden hep gözlerimi kaçırırdım :(

• nazlı kız zor kızdır basit kızı kım napsın. bırak bakmıyosada elbet saga sola bakarken gözu takılır. umursamaz tavrına hayran kalır. kendımden bılıyorum :)

• Kötü düşünürüm valla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 6 saniye kuralı!

0|0
    0|0
    • o ne

• seviyorum o zaman:D

• orası senin bileceğin iş bol şanslar:)

Yükleniyor...