Eksik olan ne ki??? bir bakın

1 yl oldu sevgilimden ayrıldım.. ve ondan sonra kısmetim kapandı ya.. hiç kimseyle olmuyor .. tanışıyorum beğeniyorum ama olmuyor.. hayır çirkinim desem yolda o kadar Allahın gücüne gitmesin ama güzel olmayan kız var kii onların bile var sevgilisi... hadi huyum kötü desem.. ya ne kızlar var çocuğa demediğini yapmadığını bırakmayan ama kimse terk etmiyor onları... gerçekten artık bir sevgilim olsun seviyim sevileyim istiyorum.. sabahları günaydın mesajı almak istiyorum.. çok özledim bu duyguları ben..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Acil olarak iyi bir bir sevgili bul.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzelliğin önemi yok kişilik önemli ve seninle tanışanlarda kişiliğinin seninle uyuşmadığını düşünebilirler. Mesela ben erkeksi kızları hiç sevmem fakat benim arkadaşım erkeksi kızlardan hoşlanıyor bunun gibi yani güzellik bir iki adım geride.

0|0
    0|0
  • Kısmet, başkaları ile kıyaslamamak lazım. Ayrıca kötü olacağına kafan rahat olsun daha iyi.Bir günaydın mesajı yüzünden tüm günün stresli geçmemeli.

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi sevgiye ihtiyacin var ama durup durup öyle biri çıkıyo ki karşına herseye değiyor.Güzellik çirkinlik konusunda da gormeden bsy diyemiyorum malesef :)

0|0
    0|0
  • Fırsatı tep sonra mızmızlan. Zaten geneliniz böyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya ayni sey bendede var 9 ay olucak ayrilal hic kimse olmadi cirkinde değilim huyum cok iyi

0|0
    0|0
  • hocam basına bela mı ıstıyorsun ya..ınan oyle bekleyınce hıc gelmez ..ama bırıyle konusmaya basla hepsı teker teker sıraya gırer oyle de sacma işte:D ondan sonra karar ver bakalım verebılıyorsan ..

0|0
    0|0
    • karar vermek kolay hele sıraya girsinlerde:9 ama yok sıraya girmesinlerde bir tane olsun benm olsun

• sıraya gırdıklerınde bu sefer ılgıden boğuluyosun falan fılan bosver gıtsın alıcan şarabını gitarını yakıcan sıgrayı ohh sıgara demısken ben bı sıgara ıcıyım ya:D hee bu arada takılma boyle seylere cok dusunme yanı gereksız

• Eski sevgilini özlemiş olabilirsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...