Günün hangi saati spora uygun ?

Arkadaslar sizce yağ yakmak icin günün hangi saati spor yapmak uygundur daha verimlidir bana öğlen vakti uyuyo ama yararı olur mu emin olamıyorum

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• devamlı spor yaparsan cok fazla farketmez cunku antremanı bitirdikten sonra da vucudun kaloriyi hızlı yakar .. gun boyunca ... bence cok sabit bir zaman tutma .. spordan sıkılabilirsin ... ara sıra degistir hem vucut alısmasın ... verdigi tepki azalabilir .. ben genellikle aksam yemeginden sonra yapıyordum cok gece bırakmadan ama bana kalırsa gunluk yapacaklarına gore uyarla ... sadece devamlılıga onem ver .. bide su var aksam yapılan spor daha faydalı diyolardı . .buyumeyle alakalı sanırım .. saat 11 den sonra bu hormon daha fazla salgılanıyomus .. bide gece patates yemeyin o da bunu engelliyomus ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• zamanına uymasına bağlı eğer zamanın boşsa sabah yap derim 8-9 gibi metobolizmanın hızlı çalıştığı vücudun zinde olduğu zamanlardır

0|0
    0|0
  • öğlen vakti

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltı öncesi. vücut uykudan uyanmıstır kosarken karbonhıdrat olmadıgından yag yakımına daha hızlı surede başlar

0|0
    0|0
    • Sabah 8 ile 10 aksam da 18 ile 22 arasi kilo vermek isteyenler için, öğlen 14 ile 16 arası spor yapmak ise kas yapmak isteyenler için uygunmus internette öyle okudum... Iyice kafam karıştı.

• Bak kilo vermek yag yakmak istiyosan kesinlikte sabah kahvaltıdan önce. kas yapmak için farktmez ama ideal öglen yemegınden sonra veya kahvaltıdan sonra

• sabah 6-8 arası. Güneşin ilk doğduğu zamanlar daha verimli oluyor

0|0
    0|0
  • Sabah 7-9 arası hem gün boyu dinc kalırsın

0|0
    0|0
  • Yapılan zaman değil, tekrar edilen zaman mühim.

0|0
    1|0
    • Hergün ayni saatte yapıyorumm bn

• Doğru olanı bu. Spordan kastın dışarıda koşmak ise sabah sporunun faydası güne dinç başlamak içindir. Bunun dışında günün her saati yapılabilir fakat enerjiye de bağlı olduğundan sporun meyvesini yemek adına sabahleyin yapılan sporlar daha etkili olur.

• Benim okul saatlerime ancak öğle vakti uyuyor ya

• istedigin saat yap.yeterki yap yani farkı yok

0|0
    0|1
  • bence öğleden sonra

0|0
    0|0
  • o nasıl bir göz rengidir

0|0
    0|0
  • diyetle beraber öğlen de yürüyüş yaparsan olur.

0|0
    0|0
  • sabah derler genelde.ama ben sadece müsait olduğum zamanlarda yapabiliyorum genelde akşam

0|0
    0|0
  • Sabah saatleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Müsait olduğunda yap sıkıntı olmaz mesele vücudun gün içerinde tüm kaslarının organlarının verimli çalıştırılması

0|0
    0|0
  • O fark etmez ama akşam 19:00dan önce yapılan spor da metabolizman daha hızlı olduğu için daha fazla yağ yakabilirsin

0|0
    0|0
  • Sabah saat 9-10 gibi...

0|0
    0|0
  • sabah koşu yaparım genelde yol bomboş oluyor :)

0|0
    0|0
  • Genellikle sabahları daha uygundur öğlende yapsan yararı olur tabi ki..

0|0
    0|0
  • Sabah öğlen en iyisi akşam da yürüyüş .

0|0
    0|0
  • bence akşam üstü

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltı öncesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...