Bir bayan olarak ilk adımı atar mısınız?

Diyelim ki bir erkekten çok hoşlandınız o da sizden hoşlanıyor ama çekingen davranıyor açılamıyor size burada devreye girip siz bir adım atar mısınız yoksa o erkektir onun birşeyler yapması lazım diye mi düşünürsünüz? Cevaplarınız için teşekkürler şimdiden..

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Attım :D çıkma teklif ettim, hem de iki kere falan, o derecede yüzsüzmüşüm :D ama aşırı aşıktım. Yine öyle olursa yine yaparım. Onun dışında sadece birazcık hoşlanıyorsan atmam, belli edebilirim sadece.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• atarım ben valla :) herşeyi erkeklerden beklemek ahmaklıktır kendine,duygularına güvenmelidir insan,en azından sellektör yapmasını bilmeli bayan dediğin :) ama erkek dediğinde hakkını verip solama yapmasını bilmelidir ;)

0|1
    0|0
    • Tam sana yakışır bir cevap oldu şu benzetmelerin yok mu senin ömre bedel valla :)

• :) merak etme ben sana bolca hayran bulurum benim öğrenciler takip eder senin yazılarını :)

• :))) tamam ozaman varım diyorummmm

• ben yapmam şahsen o erkek gelip o açılmalı he zaten ben hoşlanıyosam eğer o bana yakın değilse ben geri dururum onun hoşlanmadığını düşünürüm o yüzden de açılmam ya o hoşlanmıyosa düşüncesi oluşur

0|1
    0|0
  • ilk adımı erkek atar kanaatindeyim o yüzden atmam.

0|0
    0|0
  • Hayır.

Ona cesaret veririm hoşlandığımı belli ederim ama asla adım atmam...

0|0
    0|0
  • yooo bayan ya da erkek farketmez bana kalırsa.çünkü ben gerekirse ararım ,mesaj da atarım hatta teklif ble ederim.ettmde:)

0|0
    0|0
    • Yani ben de sizinle aynı düşüncedeyim eğer seviyorsa insan gurur yapmaması lazım yoksa çok şey kaybeder.

• sıcak dvranırım ama benimle çıkarmsn demem

0|0
    0|0
  • hyr asla atmam şu an bir çocuktan hoşlanıyorum o da benden hoşlanıyor ama hala onun 1 adım atmasını bekliyorum

0|0
    0|0
  • Hayır atmam .

0|0
    0|0
  • Kesinlikle atmam

0|0
    0|0
  • Hayır atmam isterseniz kezban diyin

0|0
    0|0
    • Yok canım niye kezban olasınız herkesin kendine göre bir duruşu düşüncesi vardır saygı duyarım sadece bu düşüncenize.

• Tesekkurler ilk adımı atmak benim hiç tarzım degil

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence ilk adımı bayanda atabilir hatta teklifde edebilir.Bana şu ana kadar 5 tane kız teklif etti.Ben çok beğensem bile kıza teklif etmem mucize olur onlar beni beklemedi söyledi yüzüme seni beğeniyorum diye.

0|0
    0|0
  • Bence farketmez bir kızda teklif edebilir önemli olan sevgi bu arada sevgi içimizde:)

0|0
    0|0
  • ilk adımı atacak cesarete sahip kızlar candır bro.

0|0
    0|0
Yükleniyor...