Tesadüflere ne kadar inanırsınız?

Bazı insanlar hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığını düşünür, bazılarıysa önemsemez. Tesadüflere göre yaşamak abartılı olsa da karşılaştığınız iyi ya da kötü tesadüflere göre kararlarınızı değiştirdiğiniz olur mu?

Örneğin aldığınız bir kararı uygulayacakken önünüze bir engel çıktığında bu bir işaret diyip vazgeçer misiniz?

Ya da şimdiye kadar bir durum için ''Bu bir işaret olmalı'' dediniz mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben ne zaman ciddi bir karar almaya kalksam önüme bir şey çıkıyor ve vazgeçiyorum. Ama bu tesadüf değil, tesadüf olsa 1 kere olur 2 kere olur... Hayırlı olan bu değilmiş demek ki derim, bu bir işaret derim. 1-2 gün önce yine vazgeçtim misal. Ama önümdeki benim için daha hayırlı bunu biliyorum umarım bu seferde engel çıkmaz. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç bir şey tesadüf değildir :)

0|0
    0|0
  • tesadüfe değil kadere inanırım. Herşeyin kadere bağlı olmadığına da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• daha önce konuştugum bir çocuk vardı öyle yolda saat sorup geçmişti 1 2 hafta sonra arkadaşımın yanındaydı tanışmıştık sevgili olmuştuk sonra :)))

0|0
    0|0
  • "Bu bir işaret" dediğim oldu evet ama bir engel cıktıgında da vazgecmedim hic, olması icin cabaladım. Hayatta bazı seyler gercekten tesadüf eseri karsımıza cıkar, bunu unutmamak gerekli bence

0|0
    0|0
  • tesadüf yoktur,tevafuk vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...