Neden Ortama Göre Değişiyor..?

Arkadaşlarımızla birlikte veya yalnız fark etmez bir cafe de derbi maçı izlerken iç içe olmamıza rağmen hiç bir sorun çıkmazken neden statlar da birbirimize giriyoruz...?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• kalabalıkta yapılan gözükmez hissi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nerede daha daha çokluk orda... :x

0|1
    0|0
  • İkisi de farklı şeyler ama Türk milleti istese cafeleri de mahveder

0|1
    0|0
  • gaza mı geliyorlar nedir ben de anlamadım=)

0|1
    0|0
  • Arkadaşların kaç kişi ki toplasan 10 kişi anca çıkar kime holiganlık yapcan yer dayağı oturursun :D

Stadda milyon var ateşli ateşli ortalığın ebesini beller knmkbenimbn

0|0
    0|0
  • kalabalık insanı faşiş yapıyor

0|0
    0|0
    • hiç katılmıyorum bu yorumuna.. Her kalabalık faşist mi yani..?

Erkekler Ne Diyor 4

• tamamen ambiyanstan kaynaklı müdür

0|1
    0|0
    • Birlikten güç doğar hesabı mı..? :)

• yok hani nasılki biraz alkol biraz romantizm farklı duyguları tetikler o hesap

• ben fb li arkadaslarımla bjkli arkadaslarımla nasılki dışarda kafede maç izliyorsam stadda da izlemeyi çok isterim o birbirine giren canlılar taraftar değil holigandır onları her türlü spor müsabakasından men etmek lazım avrupada dünyanın en büyük derbisi barcelona-real madrid maçını bile taraftarlar iç içe izliyorken Türkiyede böyle olması benim çok zoruma gidiyor hele ki İngiltere gibi holiganizmin doğduğu yer bile iç içe ya ...

0|1
    0|0
  • bu aralar son zamanlarda bu neden oldu çünkü trabzonda fenerbahçe li taraftarları linç etmeye kalktılar şimdi trabzon taraftarı kalkıp kadıköye gelse aynısını fenerbahçe taraftarı yapar malesef insanlık öğrenemedik heleki süper final maçlarında stadın dışında birbirlerine giriyorlar.

0|1
    0|0
  • O statlarda bir gerizekalı insanları gaza getiriyor. Millette kimisi isteyerek kimsi kendini korumak için mücadele ediyor ve hali ile korkunç bir manzara çıkıyor ortaya.

0|0
    0|0
    • Milletin aklı yok mu yani..? :) şahsen ben stada gitsem olay çıksa hiç bulaşmam.. Bence tamamen taraftar gruplarının işi..

• Olay çıkartmasan bile kendini savunmak için vuruyorsun. :D Yoksa sana vuruyorlar. :D

Yükleniyor...