Yolsuzluk Tahliyeleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

1. O zaman Giden bakanlar da geri dönsün

2.Madem montaj neden kanıtlarıyla birlikte videoların montaj olduğu halka açıklanmıyor

3. Eğer montajsa Ergenekon davasının da kumpas olduğu kanıtlanır ki neden yeniden yargılanma kabul edilmiyor

4. Hukuk ülkesinde yaşıyorsak ve başbakanın oğlu dahil suçsuzsa neden başbakanın oğlunun da tutuklanması talebine kolluk güçleri karşı çıktı. Eğer suçsuzsa yargılamanın sonucunda da bu ortaya çıkardı.saklanacak ne var ?

5. Halk neden dinlemelerin bir çoğunun soruşturma kapsamında yapıldığını anlayamıyor ?

6. Başbakan cemaati yıllar yılı korudu ve ordunun yıpratılmasında destekledi. O zaman cemaat iyiydi ordu teröristti, şimdi ise cemaat terörist oldu. neden bu döneklik ?

...son olarak bu savaşın gelibi kim olacak ? Kaybeden her koşulda Türkiye onu biliyroruz. Türkiyenin hükümetten de paralelinden de kurtulması lazım asıl soru onların yerine kim gelecek

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ergenekod davaları gerçektir karanlık insanların olduğunu düşünüyorum darbeye zemşn hazırlama terör ergütüne yardım eden paşalar savılar vardı ama masum oldugunu düşündüüm var fetullah gülen tarafından namaz kılmayan ya da islam dinini benimsemeyen paşalarıda içeri aldırlar ben doru bulmuyorum..kaset olayları tamaiyle sahtedir. şahsen ben o kadar para aklasam bu olayları telefonla konusmazdım kanımca pek mantıklı değil. içeri giren yani yolsuzluktan dolayı içeri diren adamlar genelde bazıları büyük ihalelerin sahibi ornek havalimanı kanal projesi falal filan böyle düşünyrm. farklı partileri tutan insanlar elbet bunn montaj olmadığına inanacak ama onlara tek sözüm biraz mantıklı olmaları

0|0
    0|0
    • darbe planının yer aldığı cdnin sahte olduğu ispat edildi. ama ideolojik aygıtlar kimin elindeyse o kendini haklı çıkarır. televizyon, gazete, hukuk sendeyse haksızsan bile haklı duruma gelebilirsin. Ben demedim başbakan, cumhurbaşkanı dedi orduya kumpas kuruldu diye. Şimdi bir düşün Akp Orduya zaten düşman, ama cemaatle iş birliği yaptı. Düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı. şimdi ise neden bu döneklik ?

• öyle diyorsun ama adama tapanlar çok, okulda cemaatten çok arkadaşım vardı adam onlar için peygamberden sonra geliyor

• haddi hesabi yok o islam alimiymis o mehdiymis o suymus koca burulu feto

Yükleniyor...