Sizce kızların mı arkadaşlığı daha yakın erkeklerin mi?

Ben görüyüorum kızlar birbirine daha yakın öpüyorlar falan ama arkalarından da demediklerini bırakmıyorlar birbirlerine . Biz bence dost olduğumuz zaman ölene kadar gidebiliyoruz çok daha yakın oluyoruz.. Mesela iç gerçekten çok yakın arkadaş olan kız görmedim hep arkadan laf ediyorlar fakat benim kardeşim dediğim adamın mutluluğu benim mutluluğum üzüntüsüde öyle

Sizin düşünceleriniz neler bu konuda ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Kızın en iyi arkadaşı kız olma ihtimali düşük

0|0
    0|0
    • Erkek olma ihtimali daha düşük :) Belki sevgilisi,kocası,abisi ya da aileden birileri :)

Kızlar Ne Diyor 7

• erkeklerin.. doğru söylüyorsun yüzümüze gülen dost sandığımız kızlar içten içe sinsilik düşünebiliyo, kıskanıyo falan çekememezlikler oluyo. erkeklerden daha iyi dost olur

0|0
    0|0
  • Erkeklerin arkadaşlığını tercih ederim en azından yanından ayrıldığımda arkamdan konuşmayacağını bilirim

0|0
    0|0
  • Erkekler daha iyi arkadaş. Kızlar en yakın arkadaşlarının bile arkasından konuşabiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • ben yüzüne de konuşuyorum

ama kardeşim dediğim annemin annelik yaptığı erkek arkadaşlarımla daha iyiyiz saçma sapan küsmüyorlar

0|0
    0|0
  • erkeklerin daha dürüst olduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • erkeklerin kızlar dinlemiyor ama erkekler öyle değil

0|0
    0|0
  • erkekler daha saglam dost kıskançlık yok ustunluk taslama yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeklerin kankalığı başkadır.. Siz hiç bir kızın asker arkadaşı olduğunu gördünüzmü?

0|0
    0|0
  • kızla erkek eğer gerçekten ikisi de dengeyi kurabilen kişilerse mükemmel arkadaş oluyorlar. Onun dışında erkekler genelde hemcinsleriyle iyi arkadas olabilirken nedens kadınlar arasında en iyi arkadaş olanlarda bile bi rekabet, bi yarışmacı anlayış olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Ben

0|0
    0|0
  • tabiki biz arkadaşlıkta daha iyiyiz.

0|0
    0|0
  • mesafeyi korumak her zaman iyidir...biz erkekler fazla detaya inmeyiz,ozele saygimiz vardir konusmak istemezsek rahat birakiriz...ama kizlar virvir virvir ve virvir

0|0
    0|0
    • tabi ama çok çok yakınım ise kardeşim dediğim adam ise zaten 1 tane var ve 13 senelik arkadaşım benim onunla ilgili onun benimle ilgili bilmediği hiç bir şey yok özelimiz ortada :)

• erkeklerinki bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...