Hayatınızın en büyük dönüm noktası neydi ?

sizi hayatınızda en çok etkileyen tekrardan şekil veren iyi veya kötü olay veya olaylar nelerdir mesela ? bir filmden tutun birinin öğdüne veya bir olaya kadar ^^

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce vatani görevimi yapmak içine kapanıklılık sosyalleşememe cesaretsizlik gibi konularda %70 faydalı tecrübe panzehir gibi dirençle bahsettiğim olumsuzluklardan kurtulmak ve şuan bunu %90'a çıkarmak akabinde 2005 yılında hacca gitmek ve son olarak sol kulağımdaki orta kulak iltihabımın 17 yıllık mazisini ameliyat olarak 4,5 saat yüz felci riski duyma kaybı riski ameliyat esnasında duruma göre tamamen zarı alma sadece %10-20 arası duyma riskine rağmen tamamen başarılı kayıpsız ve kalıcı olarak şifaya ulaşmak yeniden doğmuş misali herşeye bakış açısı azim araştırma kararlılık esas doğrular ve bunların oluruna göre yaşamı günlük yaşamak hergün 24 saattir uzun vadeli yaşama psikolojisi ile gelecek kahrı hesabı bilinmemezlikleri düşünmeden ölümü akılda tutarak iki cihan içinde gereği kadar tedbir alıp yaşamaya yuva kurma niyeti duası azmi ve bekleyişi ile çalışarak kaderimi cüz-i irademle çizmeye devam.

Güzel ve ince bir konu sırat köprüsü misali devamı daim olan paylaşımlarınızı görmek ve paylaşıma köprü halatı ekleme misali katkı sağlayabilmek niyetiyle hayırlı günler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• lise bittikten sonra galiba

0|1
    0|0
  • hiçbir şey değilde bir kız olarak kızlığınızı kaybetmek en acı dönüm noktasıdır. kusuruma bakmayın söylemek ihtiyacı duydum :(

1|0
    0|0
    • çoğu kızın bunu söylemeye cesareti olmaz. erkeğim bu yüzden bilmem ama düşününce anlıyorum sanki. yinede bunu kafaya takmamak lazım sonuçta bu pek sorun değil günümüzde

• adi bir erkek seni kandirmis ama durust olman onemli.

• ben kendime oldu demedim genel olarak söylemiştim :)

• liseden sonraki dönemim. tüm hayatımı, kendimi şekillendirdiğim, aynı zamanda kalbimi de susturmaya çalıştığım bir dönemdi.. gerçekten dönüm noktasıydı ve ben yine yaşamaktan korkuyorum. bir olay değil yani.

0|0
    0|0
  • Kızıma kavusmam

0|0
    0|0
    • o nasıl oldu yani üniersite sonrası mı yoksa kayıp mı oldu? yoksa doğdu mu? :D

• valal hiçbişey benim dönüm noktam olmadı

0|0
    0|0
  • benim donem noktam is yuzunden bir sehire gitmem oldu.orda yasadiklarim insanlara guvenimi sarsti deger verdigim kiz arkadasim oynaktu sevgilisi varken hoslandigim coxuga yazdi arkamdan vurdu. yine cok defer verdigim bir erkek arkadasim benim parami yedi birde surekli asagiladi.hoslabdigim kisi yakin arkadasiyla bir oldy bana bir iyi bir kotu davrandi sonrada kiz arkadasima sapik niyetle yanasti.yine caliatigim is yerinde ispiyoncy pislk bir aam iftira atti yine isyeribde v

0|0
    0|0
    • isterinde abi diye gordugumuz kisi mobbing uyguladi rapor alirsin sorusturma acar izin almak istersin vermez megersem onun niyeti yuz vermedigim icin boyle yaparmis. ya birde hergun etrafimda bombalar patlardi ve hep olum haberleri duyardim.butun bu ilaylar donum noktam oldu insanlardan tikdindimm.

• dikkatli ol herkesle konusulmaz tip onemli degill ksrakter onemli ayrica alkol kullanan kisilerden uzak dur cidden zayif karakterli oluuorlar .

• elbette teşekürler. ama bu hayatta iyisinede yaşamak lazım kötüsünüde. bakıcaz kaderde neyse o. alkol almıyorum ben bu yüzden alkolik biriyle karşılacağımı sanmam. ama bir insan başka bir insana yaklaşmadan önce onun tipine bakarak yaklaşır karakterini bilmek zor anlayıncada iş işten geçmiş oluyor sonrası hüsran

• Lise 1 de sadece tek bır sınava gec kaldıgım için sınıfta kalmamdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• lise ikinci sınıfti. Mersin'e seyahat etmiştik. otobüste mersin limanı genel müdürüyle tanıştım. bana gemi inşaatı mühendisliğini anlattı...

tüm hedeflerimi yeniden yazdim o gün...

ve gerçekleştirdim.

0|0
    0|0
  • benim tek dönüm noktam kendimi tanıdığım gündü ne başkasının gücü altına girdim ne başka bir ine muhtaç kaldığımı anladım işte bu düşünceler benim dönüm noktam oldu bir ağaç toprağına ne kadar bağlıysa en büyük hızar bile onu kesemez

0|0
    0|0
    • sanırsam ne yaşadığını anlıyrum gerçekten kendini tanımak zor bir şey

• yaşamak değil sen ne olduğunu anlıyacaksın. bu devirde isterlerse seni kendileri gibi görsünler fakat kimseye benzemiyeceks in herkez in birbirine benzediği yerde 1 den fazla insan yoktur

• doğru diyorsun.. fark etmek zor..

• Dat kayle :D

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çıkmam.

0|0
    0|0
  • 13 yaşıma kadar 6 kişilik mutlu bir ailenin ferdi iken 25 yaşımda babasını ve 2 ağabeyini kaybetmiş biri oldum. Allah-ü Teala'dan gelene razıyım ama 2008'de ağabeyimin vefatıyla dağıldım. Hala toparlanamıyorum.

0|0
    0|0
    • başın sağolsun kardeşim.

• başın sağolsun sonuçta bu senin engel olabileceğin bir şey değil. her işte bir kısmet vardır değil mi

• Dostlar sağolsun.

Yükleniyor...