Ne düşünmem gerekiyor ?

Erkek arkadaşımla 1 ay öncesine kadar aramız berbattı.Benimle sevgii olmak istemediğini sevmediğini söylemişti ama bende direttim sen üzülme yeter ki tamam dedi.Sonra ablasıyla falan buluştuk işte bana benim babam çok üstüne düşüyor maçlarında iyi olması için çok çabalıyor sadece maçını düşünsün istiyor seninle ayrıldığı zaman çok kötü oldu maçları bile kötüledi oynayamadı dedi.Erkek arkadaşımda bana sevmediğim biriyle olduğum için maçlarım kötüledi diyordu.Ama ben babasının baskısından dolayı böyle yaptığını düşünüyorum.Ve öğretmenleri bizi biliyor ve çok baskı ypıyorlar bana da.Ama aramız Şu an gerçekten güzel çok değişti ve gerçekten seviyor inanıyorum seninle yeniden başlamış gibiyim sanki demesi,kıskanması felan.Yardım edin lütfen :/

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• sırf seni üzmemek için yanında durmamaması ne demek anlayamadım bana biraz garip geldi ama bence sende simdiye bak... belki senin ona karsı tavırların onu sevişin falan onun sana olan sevgisini arttırmıstır..kafanı bulandırma seviyorum diyosa öyledir..niye hissetmediği seyleri söylesinki?

0|0
    0|0
    • Kesinlikle.Ben inanmıyorum sevmiyorum demesi palavra bence.Kıskandığı zamanlar oldu beni o zamanlar insan sevmediğini neden kıskansın ki ?

Kızlar Ne Diyor 1

• ikinizde erkek misiniz ?

0|0
    0|0
    • Ben kızım yanlış kaydettim

• o zaman soruda belirt yanlış anlaşılır cevapta alamayabilirsin. bence üzerine çok düşme bırak o kafasını toplasın ona göre bir sonuca bağlayın

• Bu olaylardan sonra belli bir süre mesaj atmadım.Sonra kendi mesaj attı hiç mesaj attığın yok ne oldu unuttun mu beni :) diye bundan sonra aramız düzeldi şuan da fazla sıkmıyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• merak etme cüzdan da para kalmayınca oda kalmaz.

0|0
    0|0
    • Para düşkünü bir insan değil ayrıca ben kızım

• Şizofren misin ?

• tamam ozaman 1 tanesini göster.

Yükleniyor...