Rüyaların etkisinde kalırmısınız?

ben kaldım etkisinde :( ağlıcam nerdeyse.

sizde rüyanızın etkisinde kaldığınız oluyormu?

**Günaydın bu arada iyi hafta sonları diliyorum herkese *.*

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• kötüyse hemen unutuyorum.iyiyse de çok üstünde durmuyorum.bazen hangisi rüya hangisi bilinçaltı ayırt etmek zor ne de olsa.

0|0
    0|0
    • Valla gıptayla bakıyorum sana müdür.:) Günaydın.

• neden hayal sağlık sıkıntın yoksa tabi.üstünde durmaman gerektiğinin bir kere daha altını çizerim.nasıl bakarsan öyle olur rüyalar genel mana da .

• sağlık sıkıntısı var malesef.. teşekkür ederim öyle yapmaya gayret edicem

Erkekler Ne Diyor 20

• Bazen bir düş görürüm. gördügüm düşler çok çeşitli oluyor. Sadece sabahları gözümde bir yaş uyanırken süzülerek akmaya baslayınca kalkıp agladıgım bile oluyor...

0|0
    0|0
  • oyle bır durumum yokta,ruyadan uyanıyorsunya hani; tekrar uyumaya calışıyorsun hadı neolur bır daha -bır daha ,devam devam dıyorsunya,oyle cok oldu:)

0|0
    0|0
  • rüyalarda buluşuruz

0|0
    0|0
  • Bazı rüyalar etku altında bırakır korktugun bır yerden bırseyden se görülen rüya korkutur mesaj ıceren ruyalardansa daha çok etkıler

0|0
    0|0
  • Hayır Kalmam. Zaten hatırlamıyacak kadar az uyıyorum :-)

0|0
    0|0
  • Günaydın sana da kelebeğim. İyi hafta sonları :)

Hayırdır ne gördün de böyle, bu kadar etkilendin ?

Ben çok nadir rüya görürüm, daha doğrusu çok nadir gördüğüm rüyayı hatırlarım. Hatırladığım zaman da resmen yaşamış gibi olurum ve etkisinde kalırım :)

0|0
    0|0
    • abimm omuzunu getir hıckıra hıckıra ağlıyayım bir:(

bende öyle oldum işte etkisinde kaldım

• hii kıyamam ben sana yaa...canım benim...gel bir sarılayım sana, saçlarını okşarken istediğin kadar ağlayabilirsin...ama benim minik kelebeğime sadece gülmek yakışıyor :) hani anlaşmıştık, ağlamak ve üzülmek yoktu ;) kıyamam sana canım benim...sakın ağlama, mutlu ol...bugün çok güzel bir gün olacak söz veriyorum <3

• abim benim yaa bitanesin sen bitaneee <333

güveniyorum sana abim benimmm tekrar gülmek için elimden geleni yapıcam bende o halde ^^

• günaydın

size de iyi hafta sonları

evet rüyaların etkisinde kalırım ama ben hiç rüya görmem. aslında

bişeyler görürüm ama rüyamı gördüm yoksa beynimde kendim mi canlandırıp hayal mi kururum bunu çözemedim

0|0
    0|0
  • yok kalmıyorum bne

0|0
    0|0
  • günaydın sizede iyi hafta sonları rüyalar etkiliyor tabikide düşünüyorsun devamlı rüyanın etkisinde kalınca eskisi gibi takmıyorum artık

0|0
    0|0
  • evt bazen oluyo misal çok hoşuma giden bir rüya olduğunda

0|0
    0|0
  • rüyalarimi hatırlamam çoğu zaman..

0|0
    0|0
  • Tabikide kalıyorum ama kötü bir rüyaysa kafama takmamaya çalışıyorum etkiliyor insanı.

0|0
    0|0
  • 8 senedir rüya görmüyorum. :D

0|0
    0|0
  • rüyamın etkisinden çabuk kurtulurum. ama gördüğüm rüyalar o gün için gerçekleşir

0|0
    0|0
  • Size de günaydın ya bazı rüyalar gerçek olaylardan daha çok etkiliyor insanı

0|0
    0|0
  • yoook aslında pek takılmam hem her iki alemi de birbirine karıştırmamak gerek

0|0
    0|0
  • gerçek yaşam hergün bir kabus gibi zaten

0|0
    0|0
  • Uyanınca unutuyorum genelde..

*Günaydın Kelebeklerin en şekeri..

0|0
    0|0
  • Hayır kalmam ama gerçek hayattan kopyalanmış rüyalar var çok dehşet.

0|0
    0|0
  • nasıl bir rüyaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Genelde kalırım, çünkü gördüğüm rüyalar haberci rüyalardır ve büyük ihtimalle yaşayacaklarıma karşı uyarı olarak tezahür eder.

Etkisinde kalıp da gerçekleşmeyen rüyam yok diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ben rüyalarımı sabaha unuturum ama bugün bir terslik var, dün tayyip i gördüm hala aklımda, adam artık rüyalarıma giriyor o derece dsfsdf

0|0
    0|0
  • Çok gerçekçiyse ve rüyamda tanıdıklarım varsa kalıyorum ama düşünmemeye çalışıyorum

0|0
    0|0
  • kalıyorum evt özellikle kabussa daha kötü

0|0
    0|0
  • Kalırım evet. Rüya görmeyi de çok severim ^^

0|0
    0|0
  • Kaldim da cok degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...