Şınav çekmek pench presse eşit mi

yeni başlayan biri için şınav çekmek bench presse eşdeğer mi, kilo vermeden vücudumda değişiklik için kaç set yapmam lazım, nasıl soracağımı bilemedim kusura bakmayın

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• pench press ne lan öyle bir hareket mi var:) sınav dips ve barfiks en baba hareketlerdir. gerisi hikaye

0|1
    0|0
    • hahaha bench press demek istedim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• aslında neredeyse ama gerektiğinde duruş açısını da değiştirmek gerek 4-5 set yapılmalı her set max yapabileceğin tekrarın bir kaç tekrar azı olabilir mesela 10-12 tekrar aralığında olmalı eğer her tekrarda daha fazlasını yapıyorsan kasların o şekilde kalır gelişmez. işte o zaman bench press gerekiyor daha fazla ağırlık daha az tekrar bu sayede çalışan bölgenin gelişmesi devam eder ben dumbell ile bench yapıyorum dengelemesi zor olduğu için gögüs kasları için yorucu oluyor

0|0
    0|0
  • Şınav'ı nizamş olarak düzgün çekersen Bench Press gibi çalıştırır vücudunu

4 x 12 ağır tekrarlarda ayak parmaklarının ucunda eller hafifçe omuz başlarından daha açık olacak ve sadece göğsün gere değecek, set aralarında 40 sn sadece

0|0
    0|0
  • farklı pozisyonlarda çekersen tahminimce eş değer olacaktır. profesyonel birinden yardım almanı öneririm.

0|0
    0|0
  • daha çok fayda sağlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...