3 hafta surdu ve BITTI buyuk sorun bakar misiniz?

Çok kotuyum kendimi iyi hissetmiyorum 3 haftaligina bir alışveriş merkezinde staj yaptım ve bitti konuya gelirsek orda çalışan bir güvenlik gorevlisiyle bakışı p durduk 3 hafta boyunca gozunun önünde olayım diye hep bana yakın durdu barışmak için falan, dahada çok şey oldu böyle dvm ettik 3 hafta boyunca çocuk agirdan aldı biraz kendini herhalde işe tamamiyle girdigimi sandı, ama sandi gi gibide degil pazartesi yokum er geç farkedecek, cuma günü stajımin son gunuydu ve o gün genelde her cuma gunleri is cikisinda kontrol yapiyor güvenlik gorevlileri ,ve o yapti düğmeli kontrol makinası var otunce kağıda kayıt yapiyorlar adımızı ve soy adimizi her neyse benimki otmedi kağıda adimi yazmak zorundada kalmadım, otmeyince çocuğun morali bozuldu yani tek oyle irtibat a gecebilirdi oda olmadi malesef , yanlış birşey mi yaptim diyorum kendi kendime başkalarının duygularıyla oynamak istemem 3 hafta dedim ne olacak boyle ciddi olucagini bilmiyordum birşey olmaz dedim ve nefesime yenik düştü m bana ne oluyor

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyle şeyler yaşadım eğer hoşlandıysan oraya sık sık git emin ol o kötü olmamıştır çünki senin bunda bir hatan yok ya da cesaretini toplayıp bir gidip konuşabilirmiyiz de

0|0
    0|0
    • peki birsey yapamaz mi unutur gider mi beni sence, neler dusunur onunla oynadiimi falan dusunurse, ama o son gun bakisini unutamadim gitti hala aklimda :(

• ama stajim bitti, beni nasil daha çok sevebilir ki, birdaha gitmicemde stajimda bitti, ben ztn dogal davranmistim adim gibi eminim eger orda 1 aydan fazla staj yapsaydim belki gelir açilirdi, 3 haftada olacak seylerde degil ki bunlar, içime oturdu giderken son bakisi, moralinin bozulmasi, peki simdi ne olacak? hersey bitti mi:(

• cesaretini toplayıp yanına gidip konuşabilirmiyiz felan diyebilirsin eger çok sevdiysen

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne demis sıla oluruna bırakk

0|0
    0|0
  • Sana ne oluyor?

Hiçbirşey olmamış, dert etme, sil aklından onu.

0|0
    0|0
    • Silmekten başka cagremde yok peki ya o, ona ne olacak çocuğun en son bana bakışı gözümün önünden gitmiyor

• Fransa da yaşıyorum ama ben temel bilgilerimi oraya biraktim var onlarda pff boşuna dimi gecenin korunde uyku girmez oldu gozllerime her neyse sanada tsk ederim yorum için iyi geceler

• Çok mu aşık oldun?

Seviyorsan git konuş panpa :D

• Zamana bırak bakalım.

0|0
    0|0
  • kıyamam sana

0|0
    0|0
    • Çok kötüyüm hiç dalga çekecek durumda degilim :(

• sende aşık olmasaydın 3 haftalık adama salak mısın

• Aşık mı oldum yani olmuşum ? Içimde bir burukluk var pff

Kızlar Ne Diyor 0