Hayatınızın herhangi bir alanındaki itirafı yapın.

Herhangi bir zamanı düşünün. O gün ya da o an bunu yapsaydım... Ya da yapmasaydım... Şimdi bunları yaşamamın sebebi bu... ve benzeri itirafı yapın. Kendiniz için iyilik yapın ve kimseye söyleyemediğiniz itirafı yapın... Belki de hata sandığınız şeyin size neler kazandırdığının farkında değilsinizdir. Ya da tam tersi. Cesur cevaplar...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• yazik degilmi benim guzel narin beyin hucrelerime busaate bukadar yorcam onlari:p

1|1
    0|0
    • Sanırım sizi duyduktan sonra sorumun zamanlama hatasına kurban gittiğini düşünücem...

• sor bakalim milletin ne ilgisini cekiyor ogrenirsin:P

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli kabus görüyorum bilinçaltım çok kötü

0|1
    0|0
    • Bu itirafa giriyor mu yoksa biraz daha açmalı mıyız?

• anladım. bencil mi davranmalıyım?

• Bencil davranırsan daha az yorulursun ama bu sefer de kendini mutlu sin. Çünkü sen özünde olmayan bir yapıya geçmiş olacaksın. Bencillik kazanılmaz, varsa uygulanır.

• O gün gitmeseydim akrabamıza

Beni görmeyecekti

Hayatımın 10 yılı boşa gitmeyecekti.

1 -2 dk lık küçük bir yaşanmışlık tüm hayatı değiştirebiliyor

Keşke geçmişe dönüp değiştirebilsem diyorum bazen

1|0
    0|1
    • Kısıtlı ama samimi... Geçmişe dönme şansımız olmadığına göre gelecek için güçlü olmaya odaklansak daha mı iyi olur acaba?

• Yaşadığımız her kötü olayın içinden iyi bir şeyler çıkarabiliriz. İstersek tabi. Bu doğru demiyorum ama insan isterse aynı olaya 10 farklı açıdan bakıp farklı sonuçlar çıkarabiliyor. şey bakış açımız kadar.

• haklısın.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...