Adam yerine koyulmadığınız oldu mu hiç?

Bir ortamda adam yerine koyulmadığınız, aşağılandığınız ya da ezik gibi görüldüğünüz oldu mu hiç? Ne yaptınız o durumda? Ya da böyle birşey olsa ne yaparsınız o durumda?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın biri entelektüel ve inkıredibıl konuşmalarıyla ve tavırlarıyla beni ezmeye kalktı.''hadi ordan keranacı'' dedim, sustu. Niye sustu anlamadım

haşırt.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bende karşımdakini adam yerine koymam o kimki beni küçük düşürecekmiş

0|0
    0|0
  • Deneyenin alnını karışladım :)

0|0
    0|0
  • öyle ortamlarda bulunmamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • coookkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Senı her fırsatta o duruma koyan cok olur onemlı olan koymaları degıl senın koyman

0|0
    0|0
    • Bana yapılmasını hiç sevmediğim birşey, o yüzden ben de kolay kolay başkasına yapamam

• kım ne derse desın yapsaın sen kendını bıl , ızle ve adım at

4 nala kosan atın tekmesı agır olurr

• olmadı hiç

0|0
    0|0
  • Oldu tabi ki insanız

Bunun acısını bir şekilde çıkarırım yıllarca unutmam bunu.

Ama asla tavrımı bozmadan küçülmeden asilce.

0|0
    0|0
    • Yıllarca unutmam diyorsun da, peki sana bunu yapan kişi bir zaman sonra gelip sana iyi davransa artık, arkadaş olmaya çalışsa, eskisi gibi olmasa, hemen yumuşamaz mısın? Ya da kin gütmeye devam eder misin?

• Uyanık ve tetikte olurum çünkü güvenmem o kişiye konuşsam bile.

• Eski okul yıllarımda bir dönem olmuştu ama etrafımdakileri pek takmadığım için umursamamıştım. Kitap okumaya ve müzik dinlemeye devam :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hep ezik gibi dururum çünkü beni kimse tanımaz..İsteseler de izin vermem.Çok yakın takıldığım insanlar bile bilmez beni ne kadar tanıdıklarını söyleselerde.Halbuki bende ne cevherler var :))

Umrumda mı değil? daha çok ezik durmak istiyor muyum? evet.Bu durumda problem de yok.

Peace ^^ brother.

0|0
    0|0
  • oldu olacaktırda bazen benden ezik oldukları gerçeğiyle karşılaşıp bu duyguyu bastırmak için bazende kendilerini çok yukarda görenler tarafından adam yerine konmadığım oldu dönen sözlerin içeriğine uygun şekilde tepkimi koymuş bir daha muhattap olmamışımdır zira kendini bilen adam kimseye böyle davranmaz bilmeyenlede işimiz olmaz ama bazen benim sözlü tavrıma şiddete varan cevaplarda almışımdır onlarada anladıkları gibi cevap vermekten asla kaçınmadım

0|0
    0|0
  • yeni ortamlarda pek kimse umursamaz hepimizin başına gelmiştir.

Ama ezmeye aşağılamaya çalışan olursa da "dalımı kıranın kökünü sökerim"misali tepki veririm

0|0
    0|0
  • geçen okuldan birisi geldi cafeye nabıyon kanka falan dedi. hiç tanımıyordum ama. resmen ezdi. sonra bende kalktım sen kimsin lan kanka falan ne ayak olum neyin kafası bu dedim? kusura bakma kardeşim dedi gitti.. ezdirmiceksiniz asla

0|0
    0|0
  • kalkar giderim hiç kimse ile ne işim olur nede suratlarına bakarım .kendim olur kendim yaşarım daha iyi .

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman olmadı kendimi ezdirmedim olursada kimsenin tafrasını çekemem söver giderim :)

0|0
    0|0
  • Kalkar giderim

0|0
    0|0
  • süphesiz ki hayatımın bir döneminde adam yerine koyulmadığım örselendiğim olmuştur.

0|0
    0|0
  • Beni Kadın yerine Koymadılar :D

0|0
    0|0
  • Oldu tabi ama elden birşey gelmedi

0|0
    0|0
    • İstersen anlatabilirsin olayı biraz ayrıntısıyla, merak ettim.

• Cevap verebilirdin en azından ona

• vermesine verdikte neyse..

Yükleniyor...