Başbakanın oğlunun hiç ceza almamasının hesabını kim verecek ?

Başbakan'ın belediye başkanı iken ehliyeti olmayan oğlu ahmet burak erdoğan'ın devlet sanatçısı sevim tanürek'i 11 mayıs 1998 yılında spor otomobiliyle öldürmesinin hesabını kim verecek ?

Acaba verecekler mi ?

İçleri rahat mı ?

Peki Allah katında ne olacak ?

O değilde bütün bu öldürme olayını farklı şekilde sanatçımızın üzerine atıp üstünü kapatan kişiye güvenebilir miyiz ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erdoğancılar o kazada ölen sizin çocuğunuz olsaydı ne derdiniz acaba?

1|1
    0|2
    • bazıları çocuğunu erdoğana kurban veriyor, Allah bunlara akıl fikir versin

Kızlar Ne Diyor 5

• vay gavaat itoğlitler

2|2
    0|1
  • hesaba çekilmeyenler elbet bir gün çekilecekler

1|1
    0|0
  • hüloooooooooğğğ

1|3
    0|1
  • BEN :D:D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • İnşallah ahirette onun hesabbı daha büyük olucak malesef günümüzde yaşamda bu mümkün degil ne vicdan ne adalet var çünkü güçlüü kimse onu Allah yerine koyuyor kafrler.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Burası tartışma platformu değil 'Kızlar, Erkekler ve İlişkileri' üzerine akılda kalan soruların, bilgisi olan insanlar tarafından yanıtlanması için oluşturulmuş bir sitedir. Amacı dışında ve provokatif yaklaşım içeren soruları burada sorman doğru değil.

0|4
    1|1
    • dediğin gibi sorumu sordum çünkü burası soru sorma sitesi sizlerde cevaplayanlarsınız :)

• link 30 dakika önce yayınlanan ve bakan çocuklarının içeri alınmasına sebep olan kaydın ses tapeleri... Sahte diyorlardı o da bugün yayınladılar :D Hırkızların :D

1|0
    0|2
  • 11 Mayıs 1998'de yayalar için yeşil ışık yandığı sırada yaya geçidinden karşıdan karşıya geçerken bir trafik kazası sonucu ağır yaralandı. Alman Hastanesi'nde yoğun bakıma alındıktan sonra beyninde ödem oluşması ve beyin kanaması riskine karşı ameliyat edildi ve suni solunum cihazına bağlandı. Hastanede kaldığı süre boyunca hayati tehlikeyi atlatamayan ve durumu giderek ağırlaşan Tanürek, beş gün sonra yaşamını yitirdi.[2] Tanürek'e çarpan otomobili kullanan, dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan idi.[2][3] Kazadaki sürücü ihmali dava konusu oldu, ancak ölen Sevim Tanürek 8'de 8 kusurlu bulundu.[4] Kazayı yapan sürücü Ahmet Burak Erdoğan'ın, olay tarihi itibari ile ehliyetsiz olduğu iddiaları vardır. Burak Erdoğan ise kusursuz bulundu.[5][6] Mahkeme sürücü genci 3 ay hapse mahkûm etti o da, para cezasına çevrildi.

0|1
    0|0
    • Bu rezil hırsız din tüccarı akpye de ona hala inanan ve oy verenlerede hakkımı helal etmiyorum,çok ama çok büyük bir vebal altındasınız,kendinizi inandırmak için bile yalanlara ihtiyacınız var yazıklar olsun hakkım haram olsun haram olsun haram olsun!

• kardeş devletin malını yakıp yıkacak sonrada hakkımı helal etmiyorum dicek ne güzel değilmi :)

• ne Erdoğan düşmanı çıktınız be şimdi Erdoğan bittide oğlunun mazisinemi geldiniz ...

1|2
    1|2
    • hem benim bildiğim bilal edoğan değildi çarpan ...

• sacmalıyorlar sadece

• senin dediğin aynı yere geliyor biraz düşün sen :)

• Ebru gündeşin çocuğu üzülmeyecek artık:)

Tayyibe ve onun kan emici sülük sülalesine küfretmekten bıktım artık

Hala tayyip diyenler ona oy verenler çok büyük vebal altındadır...

0|2
    0|3
    • ne hakkın varda helal etmıyorsun

• ödediğim vergim var,hakkıyla alamadığım alın terim var,çalınan geleceğim var,tüm türkiye dahil bu rezil adamların çaldıklarını vergilerimizle kapatmak zorunda olduğumuz en az 15 yılımız var,ölen çocukların ahı var,içeriye atılmış komutanların ahı var,suriyeye tırlarla gönderilmiş silahlarla öldürülen insanların kanı var,ırakta tecavüze uğrayan başı kesilen insanların ahı var,amerika askerleri için dua eden bir zihniyetin ülkemin dinine verdiği zararın hakkı var,burnundan gelicek bunlar!

• niye saçma sapan yerlerden saldırıyorsunuz.siz ne yapacağınızı şaşırdınız.bu kadar art niyet olamaz

0|1
    0|1
    • sizlerin ne olduğunu biliyorum

• mahkeme karar verir ona.o zamanda mı yargıyı başbakan yönetiyordu.fesatsınız ve amacınız belli

• o zaman erdoğan başbakan mıydı?sen önce fesatlık çıkarmadan önce tarihlere bak.fesatsınız

Yükleniyor...