Kıskandığınız ve sürekli aradığınız birine aşık mısınızdır?

sorum bu arkadaşlar.tecrübelerinize göre çok ilgilenip,kıskandığınız kişilere aşık mıydınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• malesef öyle oldu herşeyi ile ilgindimdim üzerine titredim elimden ne geliyorsa onun için yaptım ve kendime sordum neden bunlar diye ? bir cevap bulamadım ve uzaklaşmaya calıstım ondan ... sonra acı çekmeye başladım ve onsuz yapamadım her ne kadar itiraf edemesemde ona aşık olmuştum... sonra mı oda başkasına aşık :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesin diye bir cevap verilemez. Seninleyken iyi hissediyordur. Bunu kıskanıyordur belkide.

1|0
    0|0
  • heralde yani. sevmiyorsam niye ilgilenip kıskanayım.

1|0
    0|0
  • aynısını karşı tarafta yapıyor mu pekı?

1|0
    0|0
  • Asik olunca yuzune bakmaya.utaniyom bide arayamam ben

1|0
    0|0
    • utanma konusu evet arama ise arkadaşlığa dayanarak daha rahat yaptığımız bir şey:)

• Evet asigimdir

1|0
    0|0
  • seven kişi kıskanır seven kişi ilgili olur...

1|0
    0|0
  • Aşk demiyelim de... Belki hoşlanıyorsunuzdur...

0|0
    0|0
    • ben de böyleyim,karşı tarafta:)ama ben kesin olarak aşıgım.onu merak ediyorum.

• Hakkınızda hayırlı ise Rabbim ayırmasın...Mutluluğunuzu daim eylesin inşaallah...

• aminnnnnnnn.çok teşekkür ederim:)

• Malesef öyleyim.

1|0
    0|0
  • kesinlikle...

1|0
    0|0
  • biz aşk diye buna diyoruz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kimseyi sürekli aramadım ve kıskanmadığım için bilemicim ama ilgilidir o kişiden hoşlanıyordur seviyordur falandır filandır sanırım

1|0
    0|0
  • aşığımdır seviyorumdur ilgimm vardırr

1|0
    0|0
  • aşık mıyım diye soruyorsan aşık değilsindir sadece karsındaki insanı sahiplenme duygusu oluşmuştur bu yüzdende kıskanıyorsundur ask cok başka bisey ya

1|0
    0|0
    • karşı taraf bu davranışlarda ben değil yanlış anladınız:)ben çok aşığım zaten.ben de öyleyim.

• öyle biri yok

0|0
    0|0
    • nasıl yani?açar mısınız?merak ettim.

• aşk değil hoşlandığın kişiyi kıskanabilirsin. aşk zaten o kadar yoğun ki anlarsın birşeylere gerek kalmadan

0|0
    0|0
    • yok ben aşığım:)onda problem yok.ben karşı tarafın yaptıklarını yazıp sordum:)

• Aşık olmadım hiç. Hoşlandığın kişiyi de kıskanıp sürekli arayabilirsin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...