Spordan cıktıkdan sonra ne yiyosunuz

spora gitmeden önce kahvaltımı yapıyorum Spordan geldikden sonra cok acıkıyorum ne yememi önerirsiniz

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında o kadar acıkmaman için spordan önce su iç yarım litre o iyi gelicektir ve spordan hemen sonra yemek yersen zararı dokunur sana ilk başta rahatlaman lazım kaslarının dinlenmesi lazım 45 dakika kadar sonrasında normal yemek yiyebilirsin ama ağır şeyler olmazsa yararına olur kahvaltı yap kısaca :) 2 yıllık fitness deneyimimle söylüyorum

0|0
    0|0
    • eywallah kardeşim şöle bir durumum var kilo problemim yok yalnız yaglı vucudum var bu yüzden diyete gircem çorba salata ile 3 ay bir deniyim de hani protein olarak ne yemem gerek bilmiyorum

• O zaman fırsatın olursa haftada toplam 2 saatlik bir koşu sana iyi gelicektir ve dediğin gibi salata çorba iyi gelir ancak eğer imkanın olursa haftada 1 akşam yemeğinde but ye et olsun yani 2-3 tl ye ciğerde alabilirsin maksat et olsun ayrıca portakal mandalinayı eksik etme bulamazsanda meyvesuyunu iç en azından sürekli ama :) Süt ile yoğurdu eksik etmezsen sofrandan çok fit bir vücudun olur çok rahat kusura bakma uzun yazdım ama yardımcı olmak istedim

• Kardeşim cok yararlı bilgiler ellerine saglık teşşkr ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşlar moda ihtiyacınız oluyor mesaj atıyorsunuz ama kendi mesajlarınız kapalı buna dikkat edin lütfen sırf bunu söylemek için soruna geldim nehir58

0|0
    0|0
  • zayıflama gevregi

0|1
    0|0
  • Meyve yerim biraz

0|0
    0|0
  • ne bulursan ye

0|0
    0|0
  • ayran içip meyve yiyoruz

0|0
    0|0
  • 15 tane fındık;)

0|0
    0|0
    • Ya yazdıgın iyi oldu ekleyemiyorum seni

• Yanlıs anladın işte ben sana onlarla diyologa girme baksana adamlar namusuza kadar laflar söledi onlarla başa cıkılmaz diye bir uyarıda buluncakdım ama yanlıs yapmısım .

• Yok yanlış anladım tabi o sruda oldugunu bilmiyordum kusra bakma teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 6

• ne sporu yapıyorsun amacın ne ona göre değişir

0|0
    0|0
  • Tavuk pirzola iyidir.

Bol yağlı ve kaşarlısı tercihimdir.

:)

0|0
    0|0
    • ne alem kızlar var kardeşimle asılacagımı zannetti de yanlıs kapıya geldi dürüstce yaklastık kızın yaptıgına bak resimdeki kızıda görmüyo ben ona aşıgım hanfendii :D

• Onun 8 tane Mod tanıdığı var. Bak yeminle attırır buradan bizi. Aman sessiz ol :/

• ben dürüstügümü ortaya koydum öyle bişey yaparsa buyursun

• 40 Gr 4 Tablet Amino Asit Eve Gidince Annem Yaparsa Tabi Tavuk Göğüsü Haftada 2.3 Kez Yapar :D Oda Zorla Bide Ne Pişmisse Onu Yerim

Arkasından 3 Yumurta Beyazı 100 Gr Yulaf Ezmesi Sonra Uyurum :D

0|0
    0|0
    • bi ara bende içyodum amino .) kanka yaglandı bırakınca şimdi onun cefasını cekiyorum la ben

• ondan oldu kanka şimdi bana ne önerirsin yaglı bir vucut var 3.4 ayda vermem lazım

• Günde 1.5 Saat Kardiyo Beslenmene Dikkat Et L-Carnitin Kullan Yağdan Şeker Undan Uzak Dur Ne Yersen ye Ama Protein İhyiyacını Karşıla Bide Karbonhidrat lı Yiyeceklerden Uzak Dur Makarna Bulgur Pilvı Mercimek Pilavı

• ton balıgı olabilir.

0|0
    0|0
  • genelde meyva yerim ve bol sıvı tüketirim.

0|0
    0|0
    • spordan cıkdıkdan sonramı

• evet, spordan hemen sonra yemek yemek çok yalnış bir bilgi. en az 30 dk bir saat yemek yememelisin. sadece sıvı tüketmelisin.

• spora gerek yok dogustan kondisyon :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...