Bir İnsanın Karakteri Neden Yüzüne Yansır?

Ben anlam veremiyorum bir insanın iyi ya da kötü olup olmadığı gözünden duruşundan oturuşundan suratından anlaşılıyor bunu hala çözemedim :) Mesela bir insanın sigara kullanıp kullanmadığını çoğumuz o kişiye bakarak ayırt edebiliyoruz değil mi? Sizde tahmin ettiniz daha önce :) işte bu nasıl oluyor? Çoğu kişi bir insanın esrar kullanıp kullanmadığını da anlar. Kısacası bir insanın suratına bakınca nasıl biri olduğu ap açık ortaya çıkıyor p*ç mi yüzsüz mü vs. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
23|14

En İyi Kız Görüşü

• Sigara esrar gibi maddeler yuzde sagliksal acidan etkiler birakir aslinda bu ornek yanlis olmus canim :))) ama dersen mesela icinin kotulugu yuzune vurmus ya da cok nur yuzlu biri icinin temizligi yuzune yansimis diye bu dogru olur. Mesela fesat kotu birinin aklinda hep kotuluk oldugu icin yuzu genelde asık sinirli bicimdedir ve bu devamli oldugu icin artik yuz tavirlari mimiklerinde yer eder. Ben bu sekilde dusunuyorum kardess :))))

0|1
    0|0
    • Ablam hoşgeldinn :) ilk dediğini biliyorum onu yanlış yazdım özellikle esrar kullanan birisinin yanağından çenesinden falan anlaşılır neyse :) söylediklerine katılıyorum da artık bende esrar sigara falan düşünmüyor değilim hani :)) canım ablam :)

• Sanki 5 cocuk babasi asgari ucretle ev gecindiriyo laflara bak hele .d

• :)) evde çocuklar aç hanım ekmek bekliyor :(((

Kızlar Ne Diyor 22

• Gözler yeter. Yüz bile degil.

Gözler ruhun aynasidir.

Bosuna dememisler bu kelimeyi.

0|1
    0|0
  • yoo sigara içtiğini tipinden anlayamam. ama nasıl biri oldugu genelde anlaşılıyor. bakışlarından bile anlaşılıyor. ama bazıları da melek yüzlü şeytan oluyor anlayamıyorsun

0|0
    0|0
  • Bir insanın sigara kullanıp kullanmadığını sağlığından, kokusundan anlayabiliriz.

Esrar kullanıp kullanmadığı da ruh halinden ve göz bebeklerinden anlaşılır.

Melek yüzlü şeytanlar, şeytan yüzlü melekler de var tabii.

0|1
    0|0
  • Bakışlarından gülüşünden dahi anlaşılıyor.

0|1
    0|0
  • Yuzunden hal ve hareketlerinden anlarim insan sarrafiyim

0|2
    0|0
    • benimkine yorum yapsana merak ettim

• Bende bu konuda güvenirim kendme tam manasıyla söylemesende doğru. '' +1 ''

• "Asalet; boyda değil, soyda.. İncelik; belde değil, dilde.. Doğruluk; sözde değil, özde.. Güzellik; yüzde değil, yürekte olur..! " da ondan

0|1
    0|0
  • ben daha cok nıyetten bahsederım bu yuzune yansıma konusunda.beyin öyle biseyki ne dusunursen etrafına ınsanlara hayata nasl bakarsan,hangı nıyetle bakarsan vucuduna oyle yansıtıyor. oyle bırı oluverıyorsun

0|0
    0|0
  • Melek yüzlü şeytan diye bir tabir niye var o zaman :)

0|1
    0|0
  • evt yansir mesela ben anlatamadim cocuk bana bon non bakardi bende asik sanardim megersem es... jullaniyormus o yuDenoyleymis .adam sirf dalgasiba benim en yakin arkadasina acildi utannaz ona saf duygularla yanasmamistim diye soyledu bana .Allahim bu erjekler niye benim karsima ciiyorlarr

0|0
    0|0
  • evet fizyonomi diye birşey bu yüzden var :D

ama ben birine bakınca sigara için içmedigini net anlayamam.

sadece gözlemleme yaparım sigara için kişilerin dudakları mor olur genellikle ve boyunları kızarık durur.

0|0
    0|0
  • bazen çok yanıltıcı da olabiliyor. dikkatli olmak lazım.

0|0
    0|0
  • aslında ne kullandığından ziyade düşünceleri bir şekilde vuruyor çehreye.bazen ne kadar göz alıcı olursa olsun ne kadar güzel olursa olsun bir his barındırır ve itici bulursun.

0|0
    0|0
  • Tanıdığım biri var yüzüne baktığımda ilk korktum. Manyak psikopat katil tacizci gibi değişik. Ama konuşunca anladım ki yumuşacık sesi var ve çok iyi bir insan.

1|0
    0|0
  • fiziksel ipuçları ve davranışlardan...tabi bunlar sadece ön yargıdır genelde diyelim

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.Öyle insanlar var ki,kaç yıllık tiyatro sanatçılarına taş çıkarırlar.

0|0
    0|0
  • benimde yüzüme baksan kalbinin nuuru yüzüne varmış dersin bence doğru bir laf kalbi kirli olanın yüzüne yansıyor ama seninkini tam çözemedim:)))

0|0
    0|0
  • bence içinden gelen inasanın yüzüne yansıdığı içindir

0|0
    0|0
  • yüzü nurlu güzel olur bencee

0|0
    0|0
  • Ben de anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben buna katilmiyorum

0|0
    0|0
  • Melek yüzlü şeytanlar var mesela.

0|1
    0|0
  • Hayir beni mesela diş görünüş olarak sessiz sakin saf saniyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• nasıl biri olduğuyla sigara veya diğer şeylerin ne alakası var ki?

önceden hep insanları tanıdığımı sanırdım suratlarından ama yok, ön yargımdan hayatımın en büyük yanlışını yaptım diyebilirim. böyle yalancı, üçkağıtçı dediğini insanlar aslında en iyi dostunuz olabilecek kadar yufka yürekli ve dürüsttür.

hayat ön yargısız güzel, yüzüne bakarak yaptığımız yorum yüzünden o kişiyle muhabbetimiz de kısıtlı olur. halbuki ön yargısız olarak tamamen onu tanımaya çalışma odaklı bir muhabbet başlatsak fıstık gibi olur bence.

0|0
    0|0
  • Nerden anlıyorsun ve bu kadar rmin olabiliyorsun bilmiyorum ama şu an profil fotoğğrafındaki tip çok piç duruyor :D

0|0
    0|0
  • Yansır mı sorusunu çözmüş, nedeninin telaşına düşmüşsün.

Umarım yanılmıyorsundur.

0|0
    1|0
  • ben saklayabiliyorum genelde :D ki bu yer yer iyi yer yer kötü bişey

0|0
    0|0
  • ben yıllarımı ''ulan ben nasıl biriyim '' diye düşünmeye adayım, elin adamı gelecek bir bakışta anlayacak öyle mi beni, link

0|0
    0|0
  • Çok kişiden "senin şunu yapmanı hiç beklemezdim" ya da "sen bunları yapacak birine benziyorsun" gibi laflar duydum, duymaya da devam edicem.

Tip ve karakterin çok alakası olmadığını kendimden biliyorum :D Birçok özelliğim göründüğünün zıttı.

0|0
    0|0
  • nolabilir nolmayabilirde

0|0
    0|0
  • Cirkin yuzlu iyi karakterdekiler de var.

0|0
    0|0
  • Melek yüzlü şeytanlar varr

0|0
    0|0
  • zannetmem .

0|0
    0|0
  • İnsanın yüreğinin güzelliği yuzune yansır

0|0
    0|0
  • şuan iki yüzlü insanların sayısı epey fazla yani anlamak bazı insanlarda gerçekten çok zor..

0|0
    0|0
  • Bana efendi birine benziyorsun diyorlar hep gerçekten de öyleyim

0|0
    0|0
  • simdi bende senin icin bisi desem ayıp olurmu ? :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...