Yastığınızın altında akrep çıksa ne yaparsınız?

Bir gün gece boyunca akreple yastığın altında uyumuşum gece arasıra yastığın altında bişeyler hareket ettiğini hissettim ama uyku sersemi önemsemedim sabah oldu yastığı düzeltiyim derken one yeşilimsi bir akrep bune be dedim sen nerden çıktın bunun anlamı nedir acaba akrep burcuyum ondanmı:)))

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• öncelikle gecmis olsun ben sahsen bir kacgün uyuyamam galiba ama bu illaki bir isarettir emin ol cebinde akrep var diyor olabilir :)

0|1
    0|0
    • Evet işaret olabilir ama cimri biri değilim kesinlikle bekarım bazıları evlenmen lazım diyor:)))

• üniversite dönemindeee benm de kara fatma çıkmıştı yastıgımın altından korkudan sabaha kadar koltukta oturdum yataga giremedm :( ertesi gun komple çarşafları yastık yuzlerını değiştirip makıneye atmıstm akrebi düşünemiorum bile ://

0|1
    0|0
  • Sarılır yatarım gelmiş okadar;)))))))€

0|1
    0|0
  • Gece gece yapma ya bu nasıl soru Allah aşkına :/

0|1
    0|0
  • Alır cüzdanımda saklarım

0|1
    0|0
  • benımde yastıgımın başında fare vardı elimi kemirmişti :/

0|0
    0|0
  • Yasadigin yer nasil bir yer bahce icnde falnsa cok olur ozelikke koylrede cok oluyo

0|1
    0|0
    • Köy değilde eski evler var bide karşımız mezarlık.

• Akrepli evde yasdm bilyorum cok zor yazin olur hep kisin nasil olms ingnc.evde hep terlkle dolsirdim korkumdan hicte sokma sukur cok dikat et tehlikeli hayvan

• Yok yazın olmuştu bu olay evet çok soğuk bir hayvan birde çok zor ölüyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çişimi yaparım. Uyanmışım artık.

0|1
    0|0
  • bir an için donar kalırım sonra bir çaresine bakarım...

özgür bırakırım yani...

0|1
    0|0
Yükleniyor...