İnsan başkasının günahının cezasını çeker mi?

Merhaba herkese. Biz 4 kız kardeşiz ben en küçüğüyüm. Annem ve babam benim erkek olmamı çok istemişler öyle böyle değil ama. Şimdi ben eşcinselim kendimi erkek gibi hissediyorum. Size sorum şu annem ve babam Allah'a şükür etmeyip hep erkek olmamı istemiş ben bundan dolayı eşcinsel olabilir miyim? Kafama çok takıldı lütfen ciddi cevaplar verin.

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen psikolojik birşey.Onun dışında onların böyle istemelerinin hiç bir etkisi olamaz.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kim doğru yolu bulmuşsa, ancak kendisi için bulmuştur; kim de sapıtmışsa kendi aleyhine sapıtmıştır. Hiçbir günahkâr, başka bir günahkârın günah yükünü yüklenmez. Biz, bir peygamber göndermedikçe azap edici değiliz. 17 / İSRÂ - 15

1|0
    0|0
  • bu durumu ailen bliyormu? kurtulamıyormusun bu durumdan yardım falan al.eşcinsellikte büyük günahlardan.

0|0
    0|0
  • Öyle şey olmaz arkadaşım. Erkek gibi hissetmeni de anlayamıyorum ne hisseder bir bayan erkek gibi ?

0|0
    0|0
  • böyle bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • saçmalama :D cidden eşcinselmsin ? hayır öyle değilsin :) sdece öyle davranıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimse başkasının günahının cezasını çekmez ki eşcinsellik bir "günah" bir "ceza" değildir. Seni böyle düşündürenler utansın.

0|0
    0|0
  • bence olabilir niye olmasın ki eger dedgn gbı sükr etmyı blmıolaarsa olblr yani

0|1
    0|0
Yükleniyor...