Sevgilin bugün seni arıyor ve ilişkinizi bitiriyor nedensiz, bu durumda ne yaparsınız?

Evet arkadaşlar herşey çok güzel gidiyor uzun süredir bir ilişkiniz var ama bugün ondan telefon geliyor ve ben seninle devam etmek istemiyorum diyor neyaparsınız?

(çok kötü bir durum yaşamadım inş yasamamda)

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yazı cuk diye oturur herhalde, benim hoşuma gitmişti.

Şimdi sen yoksun öyle mi? Dur bir dakika, tam anlayamadım galiba... Yani bir daha elini hiç tutamayacağım, gözlerine bakamayacağım, her dokunduğumda içimde bir yanardağı harekete geçiren ipek tenine dokunamayacağım öyle mi? Hayır, bu bir şaka olmalı... Söyle bana, "Şaka" de Allah aşkına...

Şunu yeniden tekrar etsene bana, beynim almıyor kusura bakma. Bir içki koyayım kendime, ellerim titriyor, yatıştırır mı ne dersin? İster misin sen de? Bir kadeh şarap iyi gelir. Şu koltuğa oturayım. Tamam dinliyorum seni.

Demek beni seviyorsun; ama, gitmek zorundasın... Demek, bu aşk fazlasıyla yordu seni... Düşünmen gereken başka şeyler de var demek... Yo yo, seni suçlamıyorum. Gözlerimi kısmam öfkeden değil, dedim ya, ben algılamakta güçlük çekiyorum. Bekle, birkaç yudum daha alayım şaraptan. Hayır endişelenme, sarhoş olmayacağım. Zaten biz birlikteyken hiç sarhoş oldum mu? Senin varlığın öyle tatlı bir sarhoşluk veriyordu ki bana içkiye ihtiyacım yoktu...

Seni etkilemeye çalışmıyorum yanlış anlama, şimdi yeri geldi de o yüzden söylüyorum. Belli ki bir karar almışsın ve uygulayacaksın. Bana düşen sadece saygı duymak. Bu arada mutfakta senin sevdiğin kurabiyelerden var ister misin? Tamam sorun değil, ben yerim. Ayakta durma öyle, tamam gideceksin de otur biraz. Sen böyle ayakta konuşurken ben daha fazla algı zorluğu çekiyorum.

Belki ben aşkı senden biraz daha farklı yaşıyorum. Neyim var neyim yoksa aşkım için ortaya koyabiliyorum. Biliyor musun, bu laftan nefret ederim; ama, galiba sorun sende değil bende. Ne zaman sevsem başarısız oldum ben. Ne zaman aşkın koyuluğuna kaptırsam kendimi sonu hüsranla biti. Bu yüzden suçlamıyorum seni. Rahat ol lütfen.

Eşyalarını merak etme. Zaten hep iğreti gibi hissettin bu aşkta kendini. Baştan bunun farkındaydım da tedirginliğin geçer diye bekliyordum. O yüzden fazla eşyan yok bende. Birkaç parçayı ben arkandan yollarım. Sen şimdi eline yük etme. Hem gideceğin yere böyle eşyalarınla gitmen yakışık almaz.

Ben mi? Hayatın bana verdiği kaçıncı ders bu bilmiyorum; ama, sanırım aşkın peşinde koşmaya devam edeceğim. Elbette başaracağım bir gün. Umudumu kaybetmedim. Sen gittikten sonra epeydir el atmadığım kitaplarıma dalarım herhalde. Belki kısa bir tatil. Kafamı dinlerim. Neyse boşver. Haydi git sen. Ben de akşam sinemaya gideyim. Sahi bugünlerde iyi film var mı? Şöyle sonu mutlu biten bir aşk filmi?

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• "need for speed-the run"isimli oyunu oynarken esc tuşuna basarım,telefona yanıt veririm,peki derim,kapatırım.esc tuşuna tekrar basar oyuna devam ederim,şayet o tur kazanamazsam bunun sebebini sevgilim olarak görür biraz söver,daha sonra tebessüm eder,restart derim.

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon, hele gel bir konuşalım derim

Yok diyorsa zaten telefonla bitirenden ne hayır gelir desem de, o an dumur olur, noluyoruz abi yaw moduna girer, fırlayan nabzımla yere yığılırım.

0|0
    0|0
  • kalakalırım ve sebebini sorarım eralde ister istemez

0|0
    0|0
  • peki derim. biraz düşünürüm. sonuçta onun kararı. ikilidir ilişkiler. mesela tavuklu mantar sote yapacaksınız ama tavuk yok. yapamazsınız. başka bir yemek yapın ;)

0|0
    0|0
  • ne olduğunu sorarım.hiç yoktan bir sebepse boşuna uğraşmam sen bilirsin yolun açık olsun der yoluma devam ederim.

0|0
    0|0
  • bakkala gider bi kalıp sabun alırım manuel takılırım.

0|1
    0|0
  • bitirsin nolur bitirsin dayanamam zaten bitmezse

0|0
    0|0
  • yolun açık olsun derim.

0|0
    0|0
  • "Yapamazsın bunu banaa yapamazsınnnnn... Şırfıntı ! Döverim hepinizi ! " derim..

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • yeni bir sevgili edinmem gerekir.

0|0
    0|0
  • allah yaşatmasın..ama bşaıma da gelirse direkt bırakırım..

0|0
    0|0
  • Bunu daha önce yaşadım çok fena birşey ama yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • hayatıma devam ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Önce nedenini sorarım sonra da sen bilirsin der giderim.

0|0
    0|0
  • sebebini sorarım başkada birşey yapmam bitmesini istemesemde kal diye yalvarmamm

0|0
    0|0
  • Öylece kalakalırım sanırım.

1|0
    0|0
  • peki derim

0|0
    0|0
  • boyle kararlar bıranda oluşmaz bu karara ıten sebepler vardır mutlaka ben senı sevıyorum ama ayrılmak ıstıyorsan ayrılalım derım

0|0
    0|0
  • beni artık sevmeyen istemeyen biriyle birlikte olmam. tamam ayrılalım o zaman derim.

0|0
    0|0
  • elbette büyük bir yıkılış olur

0|0
    0|0
  • sebebini sorarim sevmiyorum derse gidene yol yakisir okadar

0|0
    0|0
  • Bir insan seviyorsa neden açıklama yapmadan bitirir ki...

Yada nasıl bir anda kestirip atabilir..

Ya biri vardır, yada hiç sevmemiştir.

0|0
    0|0
  • önce sorarım kendime "ben bir hata yaptım mı? " diye daha sonra hatam yoksa insan biraz üzülür ama 1 haftadır bende süresi sonrasında umursamam...hatam varsa özür dilerim kabul eder veya etmez.

0|0
    0|0
  • Neden ararım bn herşeyde bir nedeni olmalı muhakkak

0|0
    0|0
  • hiç bişey dmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • Nedenini Sorarım Açıncaya Kadar Gerekirse Kapısına Kadar giderim Noluyoruz Felan diye yani.

0|0
    0|0
  • ağlarım ayrılma benden diye ama seviyorsam

0|0
    0|0
  • yasadım.saygı duyuyorum dedım.demez olaydımda çaba verseydım dıyorum sımdı

0|0
    0|0
  • cocugumu sana vermem derim...

0|0
    0|0
  • ben aslında yoğum derim telefonu başkasına veririm. Ayrılmam!1!

0|0
    0|0
  • Nedenini öğrenene dek basının etini yerimmmm :d

0|0
    0|0
  • 3. şahıs takviyesi var.çok açık.

0|0
    0|0
  • güle güle derim

0|0
    0|0
  • bu soruya cevap vermek ıstemıyorum:(