Spor sevenler, spordan anlayanlar buraya lütfen sorularim var :))

Arkadaslar, vücut direncimi yükseltmek istiyorum, evde nasil spor yapabilirim? Ip atlamak dans etmek ve ev icinde kosmak iyi olur mu? Disarda kosmak istemiyorum, disari cikcak motivasyonum olmuyor da...

Tesekkürler simdiden :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları evde yaparak artıra bilirsin hem vücudunda sıkılaşır.

link

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• acık hava da yuru bol bol. sonra içerde şu link den örnekler yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • lunge squat mekik bu 3 tanesini yapabildiğin kadar setler halinde 1 gün aralıklarla yap yorgun hissedersen arttırabilirsinde süt ürünleri tüket bol bol tavuk eti ye ton balığı ye kırmızı etde yiyebilirsin ama tavuk eti yağsızdır benim tavsiyem bu ha bide yumurta unutmuşum :D

1|0
    0|0
    • günde kac squat ve kac mekik yapmam lazim baslarken? setler halinde derken, gün icinde bir kac kereye bölmek olur mu yoksa pes pese kisa mola vererek daha mi iyi? :)

• mesela toplamda 90 tane squat yapcaksın 30 30 30 3 set halinde yap setler arası en fazla 2 dakika dinlen 40 50 sn beklemen en doğrusu ama

• tamam sagol :)

• en iyisi dışaarıda koşmak. kış ayındayız zaten. kilolarını saklayabilirsin. evde spor yapmak dans etmek basite kaçıyor biraz.. stadyum da filan koşabilirsin. ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
    • tek basima kosmak hosuma gitmiyor koscak arkadas da bulamadim :D ondan evde yapmak icin biseyler ariyorum ;)

• stadlarda zaten kadınlar rahatça yürüyüş yapabiliyor. bir yerden başlamalısın. tek başına çık. arkadaş bulursun ileriki zamanlarda. kasıntıyı da atarsın üstünden

• Bu sorunun cevabı kesinlikle İnsanity Workout. Günde ortalama 40 dakikad spor ile 63 dakikada mükemmel bir vücuda sahip oluyorsunuz. Bizzat kendim denedim.

1|0
    0|0
  • amacın vücut direncini arttırmaksa kuru üzüm süt vs protein ve kan yapan yiyeceklerle beslenmen lazım. Ev içerisinde yapılan sporun pek bir etkisinin olacağını zannetmiyorum. dışarda bol oksijenle koşman daha iyi olur. İllede evde yapmak istiyorsan mekikden ziyad açma germe hareketleri esneme hareketleri yapabilirsin..

0|1
    0|0
  • ewde bence mekik şınav yapa bilirsen barfix çek bence en iyi spor şimdiden bişey değil (=

1|0
    0|0
    • mekik tama, sinav da zorlaniyorum ama yapabilirim de barfix mümkün degil :D

• bencede :D kasli olmak istemiyorum zaten, sadece kollarim sikilassin incelsin biraz sekillensin o kadar ;) su anda hafif sarkma var da yumusak baya gücsüc biraz kollarim o yüzden calistirmam lazim kolkaslarimi

• Corss Fit Hareketlerini Evde Rahatlıkla Yapabirlirsin

2 Aya 100% Kondisyon Olur

1|0
    0|0
    • corss fit hareketleri nasil oluyor? link falan atabilirmisin :)

• cok güclüsün o zaman :D

• Genellikle mekik cevapları alınır . Fakat bisiklet de çok yardımcı olabilir derdinize ;-)

1|0
    0|0
    • bisikletçi misin?

• almanyada yasiyorum, burada disarda bisiklet süren cok o ihtimalim var arada sürüyorum zaten, ama 10dk kosmak mesela yarim saat bisiklet sürmekten kat kat etkili...

• Tabii o da dogru , yani ikisinden birini yapmak uyar

Kızlar Ne Diyor 2

• bol bol mekik yapman lazım. Ve mutlaka ama mutlaka her öğün süt ve süt ürünleri ( peynirdir , yoğurtttur vs vs. ) 2 ayda fit olursun

1|0
    0|0
  • Evde zor olur ama istiyorsan yaparsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...