Anormal davranışlar. yardımınız gerek

Merhaba yaşadığım bazı olayları sizinle paylaşmak istiyorum. daha doğrusu sizin düşüncenizi almak istiyorum. çünkü bu olay tamamen saçmalık sizde anlicaksınız. Okuduğum lisede. bir hocamız var 40 lı yaşlarda.kendisinin bana karşı tuhaf davranışları var. koridordayken bile arkamdan izlemeler. dönüp baktığımda göz göze geliyorum vs vs.ha bazende nedendir bilmem ben geçerken sırf arkadaşlarımda şahit ki. sırtını dönüyor bana doğru. beni takip eder gibi.yanımda kim oturuyosa ona kaş göz ya da bakışma yaptığını görüyorum. çoğu zaman.birden bakınca görüyorum özellkle yaptığını. sırıtıo mal gibi zaten.neyse bunlarla beraber bir kaç gün öncesinde bir hocamla faceden konuşmuştum.hocam bana bir soru sormuştu.dereceye girdin mi ve pu an ımı.baya konuştuk.ertesi gün. benimle hiç konuşmayan bu bahsettiğim hoca.birden başıma gelip.dereceye girdin mi, pu aan ın kaç diye sordu.başta kaldım böyle.cevap verdim normal bir şekilde. gördüm ki. birden durakladı başını eğip yere bakmaya başladı.gözlerini kaçırdı.bir süre.bende ne oldu diye sordum. hiç bir şey olmadı dedi. Ve gitti. Bu ne demektir? ve bu durumdan nasıl kurtulabilirm.?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yuz verme ters davran

0|0
    0|0
    • evet olabildğince öyle davranıoyrum.ama benle ilgili bişey olsa. adam kontrole geçio resmen görmeniz lazım.yanımdaki kişiyi bile çağırırken yanımda oldğunu görünce vazgeçio :D hoca bunu yapar mı ya

• evet.görülüo açıkça zaten.peki normal soğuk alakasız ve bakmadan davransam.ki böyle davranıyorum inanın ki. tüm bunlara son vericek mi

• Umut oldugu surece vazgecmeyecek...umudunu kır..bakislarinizdan rahatsiz okuyorum devam ederseniz sizi sikayet etmek zorunda kalacagim de.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sapık hoca bunlar genelde çok tehlikeli olabiliyor yani Allah korusun kötü şeyler bile yapabilir tabikide şikayet etmelisin müdürüne gizlice ve eve giderken tek asla gitme

0|0
    0|0
    • evt doğru diosunz.ama benim anlamadığım sanırım o görüşmeyi okudu. öyle değilmi

• evet peki birşey daha sorabilirmiym. ama özelden sorsam olr mu?

• s*kmese bari :(

0|0
    0|0
    • ciddi konuşalım terbiyeli hani

• hoca sana yanık

0|0
    0|0
    • dalga mı geçiosun

• gayet ciddiyim.ortaokulda ingilize öğretmeni bizim sınıfta bir kıza aynı bu anlattıın gibi davranırdı sonra duyuldu tabi hoca ayrıldı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...