Arkadaşlar bugün bir hikaye uyduruyorum siz bu durumda napardınız

Çok saçma bir hikaye yaratıcam şimdi :D mesela diyelim sz ünlü bîr şarkıcısınız çok çok severek normal bir kızla evleniyorsunuz ama o kızda zengin ve siz gayet mutlusunuz çok seviyorsunuz birbirinizi ama sonra sizin eski kız arkadaşınız arnıza giriyor kadını bir şekîlde dolduruşa getiriyor ve yapmadığınız şeyleri yaptınız gibi anlatıyor diyelim ve çok fena kavga ediyorsunuz ızun süre ayrısınız birgün yine görünce kızla kavga ediyorsunuz çook sevdiğiniz halde ona kötü sözler sarf ediyorsunu ve kız arabayla oradan uzaklaşırkenok büyük bir kaza geçiriyor hastaneye getiriliyor baştan aşağı kan ve siz gördünüz o durumda neler hisswdersinîz ne uydurdum bee maksat soru olsun :D

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bence bayanların birbirine yapmış olduğu adalet derim kadınlar erkekleri gaza getirmeyi severler sen şölesin sen bölesin der erkek yunanistanı fethetmeye gider sonra dayak yer gelir bence yapmayın

0|0
    0|0
    • Benim yaptığım birşey yokki bu sadece bir hikaye

• Ya iyice saçmaladın :D sevgili yapmak bile istemiyorum niye insanların arasına giriyim

• ben olaya acayip kaptırdım kendimi haklısın ben sana giriyorsun demedim hikayedeki kıza söledim senin bişey yaptığın yok zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...