Kimler geldi kimler geçti hayatınızdan kalanlar kalmayanlar unuttuğunuz unutamadığınız?

İnsanlar vardır,

Gelip geçerler hayatlarımızdan

Kimi depremlerle gider,

Kimi fırtınalarla…

Ben kalanlardan yanayım.

Gitmeyenlerin sadakatini ve sabrını severim,…

Sarılıp bırakmayanların sıcaklığını…

- Şems-i Tebrizi

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Mükemmel satırlar, çok beğendim, teşekkürler.

Benim de aklıma bir söz geldi; 'Farkındayım çevremdeki samimiyetsiz insanların. Bir kalemde silmesini de bilirim, fakat onların benim samimiyetime ihtiyacı var.' Mevlana

1|1
    0|0
    • Rica ederim evet çevremizde ne kadar kötü insanlar olsada samimiyet ve insanlık yapmak önemli yinede.

• Belki biraz feyz alırlar, öyle değil mi? :)

Gül için teşekkür ederim.

• Alsınlar tabi rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 10

• kimler gecmediki ama gelenlerin hep bir rolu vardi hayatimda

Bazen hayatımıza giren öyle insanlar olur ki; onların belli amaca hizmet etmek, bize bir ders vermek, kim olduğumuzu ya da olmak istediğimizi bulmamıza yardım etmek için bizimle olduklarını yüreğimizin derinliklerinde hissederiz.

Bu insanların kim olacağını asla önceden kestiremezsiniz; belki oda arkadaşınız, komşunuz, profesörünüz, uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız, sevgiliniz ya da belki de sadece göz göze geldiğiniz bir yabancı... Her kim olursa olsun, o kader anında hayatınızın bir biçimde etkileneceğini bilirsiniz. Bazen de hayatınızda öyle olaylar yaşarsınız ki; o anda bu olaylar size korkunç, acı dolu, haksız gibi görünür.Ancak fırtına dindikten sonra; bütün bu olayların üstesinden gelmemiş olsaydınız, asla potansiyelinizin, gücünüzün, azminizin ve yürekliliğinizin farkına varamayacağınızı anlarsınız. Her olayın bir gerçekleşme nedeni vardır. Hiçbir şey tesadüfen, kötü ya da iyi şans nedeniyle gerçekleşmez.

Bize faydası olmayan geçmiş de takılıp kalmanın bize hiç bir faydası yok... :)

0|1
    0|0
  • Öyle gelenim gidenim çok değildir. Misafir sevmem.

Birkaç kişi vardır hayatımda. Hep vardı, kaldılar da.. Bilemiyorum o yüzden.

0|1
    0|0
  • 2 kişi geçti hayatımdan. biri önemli değildi unuttum bile. diğeri depremlerle gittiii :-/

0|2
    0|0
  • Bir kez gelsin ve bir daha gitmesin -_-

0|1
    0|0
  • eskiye mazi derler

0|1
    1|0
  • Ohooo kımler geldı gectı onsuz yapamam dedıklerım gormeden dayanamam dedıklerım can dostum dedıklerım bır aılem hep yanımda kaldı bır onlar benı bırakmadı onun ıcın aılemın kıymetı coktur bende

0|2
    0|0
  • tek bir kişi deprem etkisi yarattı.. diğerlerinin bir önemi yok. biri daha çıkacakta, bu depremin ötesinde.. afet olacak.

0|1
    0|0
  • Kendimi hatırladığıma şükür edip anı yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • Harbiden durup düşününce kimler gelmiş kimler geçmiş ..

Herkes , herşey unutulur ..

0|0
    0|0
  • Herkezden geçtim de bir senden geçemedim;((((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dünü hatırlamam yarını düşünmem bu güne bakar yanımdakilerle huzurlu olurum

0|1
    0|0
  • ben hep söylerim meyve veren ağaç taşlanır diye

0|1