Ayrıldığınızda ne yaparsınız?

Sevgilinizden ayrıldığınızda ne yaparsınız? üzülürmüsünüz? içermişiniz? ne yaparsınız. iyi akşamlar herkese

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden "bitti" denince biterdi. Şimdi rehberden sil, Sykpe'den ve Facebook'tan engelle, Twitter'da takibi bırak falan..

Bi' sürü iş. =//

0|0
    4|3

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle ulu orta değildi sevdalarımız

sevdiğimizin adına helal gelmesin diye

adının bile anca baş harfini yazabildik

şiir defterimizde, adımızın yanına

en yakın dostlarla bile konuşurken

bahsetmedik ondan, hürmet ettiler

anladıkları kadar bildiler sevdamızı

0|0
    0|0
  • Kulaklarımı tıkar gözlerimi kapar kendi iç alemime döner tüm olnlara kendimi ikna ederim. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi hayata devam :) Ayrıldığım hatun bile tanıyamaz beni :)

0|0
    0|0
  • Etki-tepki o ne yaparsa aynısını yaparım. Yeni sevgili mi buldu? Sıkıntı yok hacı, en güvendiği, en sevdiği kız arkadaşını alırım elinden kendine gelemez

0|0
    0|0
  • ben 3 sene çıktım ciddi düsünüyordum ama birde olumsuzluk oldu ayrıldık ondan sonra ben sigaraya basladım ama nafile üzüldüksen ne olacak ki geriye mi geliyor içsen daha mı mutlu olacaksın dua et

0|0
    0|0
  • daha olmadı ayrılık acısı çekmedim henüz...

0|0
    0|0
  • İçerim ama öyle birinden ayrılmama gerek yok içmek için.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yaparım iyi geliyo sonra sızarım yorgunlluktan ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üzülürüm içime kapanırım

0|0
    0|0
  • Uzulurummm. ama asla geri adim atmam hele ben bitirmissem donsede donmem:) bu uzuntulu halerimide benden baskasi goremez.. acim fazla olur ama gururum daha fazla:P

0|0
    0|0
  • Şu an ayrılık acısı çekiyorum içime kapandım bol bol müzik dinliyorum aglıyorum

0|0
    0|0
  • Hazmedemiyorum sonra ağlıyorum.Sonra yine .Biraz aç kalıyorum ,uyuyamıyorum.Sonra ağlama nasıl oluyorsa bitiyor ağlama.Efkar basınca bazen yine ağlıyorum .Ama o sayılmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...