Beşiktaşın antalya karşısındaki beraberliğini neye bağlıyorsunuz ?

böyle bir salaklık olmaz ya deliricem 3 tane net top kaçarmı bu kadar kale dibinde

Güncellemeler:
necip sie et atiba kötü oldu

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Şanssızlığa bir de beceriksizliğe.Ama şanssızlık peşimizde Almeida sakatlandı o kötü oldu :(

0|0
    0|0
    • Tek almeida mı ? Atiba ve necipte cezalı.

• Eskişehir maçı daha zor geçecek

• böyle giderse çok zor geçer bu maçı kazanmamız lazım dı ilk yarı sivas maçı birde bu

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten ilk 11 bile sorduruyor insana olmaz diye Holosko,Necip arka arkaya oynadı sanırım ama tanımıyorlar bile birbirini Jones'i zaten mevkisinde oynatmadı bir de 2-3 haftadır sakattı adam onu oynatmak da hiç sağlıklı olmadı Gökhan Töre-Ozzie'de yoktu zaten rakip arkasına atılan uzun toplar da işe yaramadı çünkü Antalya nefis bir defans yaptı ceza sahasında kaç adamla defans yaptıklarını görmüşsündür ben bu oyunu 10 numara olmamasına bağlıyorum lider bir oyuncu olsa çok şey değişir

0|0
    0|0
  • 4.haftadan sonra yine gerileme/duraklama zamanına girdik. Futbolun ne tadı ne tuzu kaldı. Kasten olan birşey bence :/

0|0
    0|0
  • sağlık olsun :)))

0|1
    0|0
  • Berabere mi bitti darısı galatasaraya inşallah :)

1|0
    2|3
  • saglık olsunne diyelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Uğur Boral, Holosko, Serdar Kurtuluş gibi oyuncuların bu yıl Beşiktaş'a ne verdiğini merak ediyorum. Toplasan (gol ve asist olarak) belki 5-6 gollük performans çıkar. Bu oyuncuları niye tutuyoruz onu da anlamadım. Abi altyapıdan herhangi bir oyuncunun bugün Holosko ve Uğur'dan daha kötü oynayabileceğini düşünemiyorum. Zaten kritik dakikalardayız çevrende kimse yok önünde boş kale o 2 topu nasıl atamadın Uğur Boral ? Bilic de Kerim Frei'ye düşman gibi. Bugün o adam olsa yenerdik.

0|0
    0|0
  • Bulduğun pozizyonları atamazsan puan kaybedersin özette Antalyanın pozizyonunu görmedim varmıydı?

0|0
    0|0
  • Maçı izlemedim o yüzden pek yorum yapamıcam berabere kalması işimize yaradı

0|0
    0|0
  • İkinci yarı iyi oynadık şansımız yoktu canları sağolsun. Atiba'nın eksikliğini hissederiz. Birde Necip'i sağ bek oynatmak nedir ya bir tane bindirme yapmadı sağ kanattan.

0|0
    0|0
  • kötü oynadı iki takımda maçın hakkı beraberlikti öylede oldu

0|0
    0|0
  • Orta sahada yaratıcı oyuncu olmaması , karambol pozisyonlardada sanssızdık . Kaliteli yedekler lazım bize

0|0
    0|0
  • kaybetmekten korksaydık beşiktaşı tutmazdık :)

0|0
    0|0
    • öyle uyutuyorlar bizi kendini beğenmiş gs liler yazacak drogba mrogba

• sampıyonluk gıttı

0|0
    0|0
  • bu beşiktaş şampiyon olmamak için çok üstün gayret gösteriyor.

0|0
    0|0
  • CoK gol kacirdik

0|0
    0|0
Yükleniyor...