Bi bakarmısınız arkadaşlar tek soru sorma hakkım var iki soru soracagım

Birincisi : kicx box boy uzamasını yavaşlatır mı ? box yapanların boyu uzamıyormuş diye birşey duydum arkadaşlarımdan boxa başlamak üzereydim

İkinci sorumsa : burun ameliyatından 3-4 ay sonra lunaparka gitmek herhangi bir zarar verir mi burnuma lunapark sonuçta ters düz için dışına çıkıyor nasıl durcağın belli değil

sorular alakasız oraya takılmayın bilen bildiği sorumu cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece birinci sorunun cevabını biliyorum ya da öyle sanıyorum.ben tekvando yaptım kick boks da da benzer haraketler var çok etkileyeceğini sanmam.benim boyum gayet iyi vücut geliştirmeye yönelik antrenmanları fazla yaparsan olabilir ağırlık kaldırdığında bele yük biniyor sonuçta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kickboks ta ben öyle bahsettiğin gibi birşey olduğunu görmedim 18-19 yaşlarında başladım bir süre aralıklı da olsa yaptım özel eğitim aldım, boyum 183 herhangi bir yan etki görmedim.

0|0
    0|0
  • Pek bilgim yok fakat bu sporla ilgilenen milli takim antrenoru arkadasim var istersen iletisime gecebilirsin daha detayli ogrenirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...