Beşiktaş maçı hakkında skor tahminlerini alayım ?

Şu an ilk yarıya girildi 0-0.. Antalyaspor ile olan maç kaç kaç biter sizce skorlarınızı alayım ?

Güncellemeler:
ben anlamıyorum bazen bu lanet futbolu ! Geçen hafta GS maçında Danny'ın hareketine penaltı olup gol atılmışken bugnkü maçta Almeida'ya yapılan harekette penaltı beklenirken maç devam ediliyor pes doğrusu ! Bazen bu hakemlerin taraf tuttuğundan yanayım..

Maç Sonucu : Beşiktaş 0/0 Antalyaspor

Almeida'm sana bşi olmasın yeterki.. içim gitti lan :(

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Almeida'nın pozisyonunda birşey yok Almeida kendi vuruyor topu ıskalayınca. Asıl Antalya'lı futbolcunun top geçmesin diye topu elle kesmesine ikinci sarıyı çıkaramadı onu yazman lazımdı. Antalya'lı futbolcular ikinci yarının tamamında zaman geçirmek için ağır hareket etti ve devamlı yerde yattılar. Ben anlamıyorum illa 80'den sonra mı çıkar bu zaman geçirmeye yönelik hareketlere sarı kartlar. İkinci yarı iyi oynadık pozisyona girdik ama olmadı canları sağolsun. İki haftadır şansımız yok.

1|0
    0|0
    • aynen şans yk ya.. skor önemli değil aslında Almeida'ya üzüldüm.. zaten Atiba da sarı karttan dolayı cezalı sınırdaydı haftaya napcaz merak ediyorum transferlerde de iş yok Pedro iyi sadece .

• teşekkürler sende :)

• Teşekür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• İşimize geldi beraberlik ^^

0|0
    1|0
  • 3-2 Beşiktaşım alır

1|0
    0|0
  • 1/0 alır beşiktaş

1|0
    0|0
  • 1-0 beşiktaş alır

1|0
    0|0
  • beşiktaş 1-4 Mp Antalya

1|0
    1|2
  • 0-0 biter son saniyede uğur boral denen kazma sabri ye selam gönderir

0|0
    0|0
  • berabere bştcek

0|0
    0|0
  • ilk yaridaki tempoyla devam ederse 0-0 biter. 1 gol olursa mac hareketlenir ama.

1|0
    0|0
  • bence 0-0 biter :D

0|0
    0|0
  • 0-0

0|0
    0|0
  • Bari berabere bitsin hadi üzülme :)

0|0
    0|0
  • 0-0 bıter

.

0|0
    0|0
  • bence berabere dusunuyom

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 1-0 Beşiktaş'ım bu maçı alır <3

1|0
    0|0
  • beşiktaş bu sene kötü

1|1
    1|0
  • aslında beşiktaş maçı alır demiştim

1|0
    0|0
  • Puan kaybederler diye düşünüyordum Gökhan Töre-Ozzie yoktu bir de Holosko ile Necip hiç oynamış mı ki bir şey çıksın bu adamlardan ilk 11'den belliydi zaten kötü bir sonuç alınacağı rakip arkasına atılan uzun toplardan da verim alamadılar Antalya süper bir defans yaptı gol atmak kolay olmadı onlar adına

0|0
    0|0
  • 2-1 antalya alsın

1|0
    1|0
  • ya berabere ya yenilir besiktas

1|0
    0|1
  • Beşiktaş alır bence 1 0 ya da berabere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...