Sizce odamda 3 harfliler mi yaşıyor?

Arkadaşlar ablamın odasında hiç kimse olmayınca çıtırtı patırtı sesler duyuluyor. ablam odasında gece yarısı uyuduğunda horultu sesleri duyuyor hatta bikeresinde ablamın boğazı sıkılıyormuş nefessiz kalmış ve gerçektende kaç senedir bu devam ediyor ben ablamın odasının yatağında yattım bir gün ve duvara döndüm yüzümü sonra döner dönmezde çekmece açması sesi geldi sonra sadece bizim elektrikler attığında radyodaki şarkı her zaman bitiyor reklamlara dönüyor bunua ablam farketti sizce ablamın odasında 3 harfliler mi yaşıyor? ne yapmalıyız

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• kuran okut odada.

1|0
    1|0
    • bizde böyle düşünüyoruz yanlız ben buraya yazdım diye yani insanlara bir zararları dokunmaz değil mi?

• valla din hocası değilim o kadarını bilemem :( ama kuran okut derdine derman olacaktır eminim

• evet okutacağız zaten

Erkekler Ne Diyor 17

• O yan komşu ya da ev bir süre boş kaldıysa tahta gıcırtısıdır ama yine de ben cevabımı veriyim...

Allah Kur'an da bizim üstünlüğümüzü belirtmiştir hele ki için de namaz kılınan bir odada kalan insanları rahatsız etmeye ruhani boyuttan hiç bir varlığın gücü yetmez. Kısacası siz namaz kılın o oda da :))

0|0
    0|0
  • Yaşıyorsa yemek felan ver ölmesinler.

1|0
    0|0
  • ben ayvalıkta durdum bir kaç sene orda bir kadının evinde gece televizyon kendiliğinden açılıyordu elektronik eşyalar kendiliğinden çalışıyordu ve bazı cisimler havada uçuyordu bir doğa üstü güç olarak görünsede aslında buzdalabından açığa çıkan fazla enerjinin evde manyetik alan oluştrmasından kaynaklandığı öğrenildi... ve bazı eşyalar uzun süre biyerde kaldığında sahiplnme gibi olaylar oluyor ona dikkat etmek lazım bilim adamları bunun sırrını çözemedi mesela eşyaları durduk yere yanan bir aile var urfada

0|0
    0|0
    • iyi, tamamda, biz 2 ay önceden eşyalarımızı yeniledik sadece çekmecemizi yenilemedik o ev alındığı günden beri hala bu odada zaten hepte çekmeceden geliyor ses gerçekten çekmeceyimi sahiplenmişler yoksa ?

• Olablir cekmeceye bir sure yazip koy ya da celik bir esya koy sivri yda kskn olmasn

• Evine Kuran al bir tane. Kuran-ı Kerim'ın oldugu evde komşusunu bile korurmuş dışarda korunmak içinde 1 tane Ayet El Kursi duası yazan bir cevşen tak...

0|0
    1|0
  • üç harfli demeye gerek yok. cinlar var ama insanlardan uzak yerlerde yaşarlar. Çok uğraşmamak lazım ben de evde yalnız kaldığımda öyle sesler çıkıyor hatta bir kere kafama süpürge düştü ama bunlar cinden falan değil :)

1|0
    0|0
  • Evet odanda 3 harfliler yaşıyor ancak sandığın gibi değil bunlar daha tehlikeli.. O yüzden ben de adlarını söyleyemiyorum... Alfabetik sırasını veriyorum... ama sessiz ol ve içinde hisset.. Sırasıyla Alfabenin; 22. 11 ve 14 . harfleri..

0|0
    0|0
  • Besmelesiz yatmayın her gece okuyun zamanında benimde başıma gelmişti.

0|0
    0|0
  • bence eşyalarınız eskimiş gıcırtı yapıyor

0|0
    0|0
    • ama o horultu boğma şeyleri ne idi ?

• olamaz imkanı yok biraz önce elektrik gitti oda zifiri karanlıktı kimse yoktu evde bile tek ablam vardı yanlız odadan uzaktaydı salonda girişteydi salona kadar sesler geliyorama tek o odadan geliyor tek

• karabasandan olduğunu şüpheleniyoruz ama gerçek var heralde bir gün herkes abdest alıp eve hoca getircez o odayı okutucaz

• Olabilir ama cinler İSA adından çok korkuyorlar gesu christo bile demen yeter... tıpkı şu an günümüzde bazı insanların isanın mesajının yayılmasından korkmasıs gibi onlarda isadan çok korkuyorlar

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun ?

0|0
    0|0
  • yatmadan once felak ve nas surelerını oku ve ayetel kursiye

unutma yratılanların en ustunu ınsan

0|0
    0|0
  • Bir psikoloğa ugrayin ve tedavi görün.

Gercekten... sene oldu 2014...

0|1
    0|1
    • 2014 yılındada olamazmı yani onlar fani değilki

• sene olsun 2014 ister olsun 2063 ama yinede değişecek bişey değil çünkü öyle şeyler var

• Olabilitesi yuksek

1|0
    1|0
  • güzel hikaye senaryosunu yaz bu film tutar pampa -.-

0|0
    0|0
    • ne filmi manyakmısın gerçek diyorum tırsıyorumda

• sen sadece soruyu okudun dimi açıklamamı okumadın cesaretde edemezsin zaten gerçekten şuan bu odadayım

• ehehehe niye cesaret edemeyim lan ben böyle saçma salak hurafelere inanmam bir gün söyle de benim eve de gelsinler ;) cinmiş pehh

• Ayeltel kursiyi okuyun

0|0
    0|0
  • Nas ve felak surelerini okuyun derler onu derler bunu derler hadisler ile sabittir.Ama ben o hadiside inkar etmem.O şeyin olacağınada pek inanmam.Neden diyecek olursan adam allah kelimesinin manasını bilmiyor 1 gram dini bilgisi yok.ağzı küfür bataklığında.O adam kur'an-ı hatim etse ne olacak? Evliyalar Allah desin dağ,taş yerinden oynar :) Kafir hatim indirse ne olur ki? :) Yatılan oda'nın duvarlarına ayetler asılsın.nas,felak,ayet-el kürsi olabilir.Salih bir kişi bulun yani hayırlı bir müslüman odaya getirin durumu anlatın.Kendisinin birşey yapamayacağını çünkü herşeye kadir olanın allah olduğunu fakat kendisinin dua etmesini ve ayetler okumasını isteyin.O kişide 2 rekat namaz kılsın sonunda 7 nas 7 felak 7 ayet el kürsi okuyup odaya üflesin.El açıp allah'a bu musibetin giderilmesi için dua etsin.

NOT NOT NOT : BURDAKİ SAYILARI VE 2 REKAT'I BEN UYDURDUM :) Hadiste vs. benzerlerine rastlayabilirsiniz ama ben kendim böyle birşey yaptım. :) Hatta allahın isimlerinide kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Allah'a sığının ve bolca Ayet'el Kürsi okuyun bunun yanında Felek ve Nas surelerini de okuyun yatmadan önce abdest alın.Yanınıza Kuran-ı Kerim koyun ve boynunuza da Cevşen'ül Kebir takın.Sıkça La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim deyin.Bunları yaparsanız ve samimi bir şekilde dua edip Allah'a sığınırsanız kurtulursunuz Allah'ın izniyle.Odada garip sesler duydunuz mu?

0|0
    0|0
    • işte biz odadan çıkınca ziiri karanlık olunca odada çatırtı "çıt" gibi patırtı sesler geliyor sonra ablam uyuduğunda gece odadan horultu sesler geliyormuş ama ışığı açtığında sesler kesiliyormuş sonra bikeresinde abalmı biri boğacak gibi olmuş ablam nefessiz kalmış ve o çıtırtı seslerini 1 saat önce elektrik kesildiğinde duydu ablam

• gerçekten ilginç isterseniz o odaya fazla girmeyin ve dediklerimi yapın

Kızlar Ne Diyor 6

• felak nas dualarını oku o odada

0|0
    0|0
    • zaten bir gün hepimiz abdest alıp bir gün o okuyacağız

• Bu işlerle çok ilgilenmiştim zamanında ayinler falan ne ararsan inan bana bunlar hep psikolojik sen kendini inandırdıkça gerçekmiş gibi geliyor.Mesaj atabilirsin bilgi veririm ama artık cin diye birşeye inanmıyorum çünkü yok kafanda kuruyorsun.İnsanlar kafalarında yarattıkları şeylere gerçekten inanırlar zaman bile gerçek değil aslında cinler nasıl gerçek olsun?

0|0
    0|0
    • Psikoloğa gidin bu işlerle ilgilenmiş biri olarak söylüyorum kendinizi korkutuyorsunuz ayrıca cin diye birşey olsa bile dini bilgilere göre burada yaşamazlar

• Dünyanın düz olduğunu idda ederdi kilise ve bilim din adamlarını yendi lafı uzatmaya gerek yok inanmadığın şey ölür! Sen cinlere inandığın için varlar sen inanmazsan olmazlar.Kimse kendi hayatının canavarı değildir.Söylediklerimin hepsini yanlış yorumladın.

• Yaw arkadaş banane kiliseden bilimden.. Insanlar kolay olana inanmak ister bir papazın cennetten arsa satması gibi salakça inançları varmış daha ne diyim..

Dünya düzmüş yuvarlakmış kareymiş banane ve sanane konumuz alemler ve bizden başka yaşayan varlıklar, sizin filmlerde gördüğünüz ahmakça ruh çağırmak gibi seans teorileriniz çürümüşse bir takım varlıkların yok olması anlamına gelmez.

Sen önce kendini bil inandığın her neyse onu bil sonra olmayacak şeylere dil uzat.

• Ya sunu yapmayin :( .

0|0
    0|0
    • of sende benim gibi tırsıyorsan okuma o zaman ama gerçekten ya vallahi :((((((((

• Evet soru basligini okudum gerisini okumaya cesaretim yok :S

• valla ablam çekti fazlasını önce Allah sonra ablam bilir ne çektiğini :F

• Nas ve felak surlerini okuyun ve ayet-el kürsü okuyun

0|0
    0|0
  • nas ve felak surelerini okuyun bol bol olabilir yani olmıcak bişey değil..

0|0
    0|0
  • 5 harflide olabilir .s

0|0
    0|0
Yükleniyor...