Kızlar hoşlandığınız erkeğe belli edermisiniz yoksa onun anlamasınımı beklersiniz ?

Bazı kızlar vardır belli eder bariz bir şekilde bazılarıda bilerek hiç belli etmez gurur yapar naz yapar uzarda gider kızlar siz hangisisiniz nasıl davranırsınız hoşlandığınız erkeğe :) ?

Erkekler siz adım atarmısınız hoşlandığınız kız belli etsede etmesede

• Ederim
    20% (1)50% (1)29% (2)Oy Ver
  • Etmem
    80% (4)50% (1)71% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• bende aynı durumlardayım. bellı edemem. ama sureklı bakarım ona. yanı bakarım sanıyodum ama bakamıyorum aslında. aslında bakmamız gerekır eger karsımızdakıde bıze bakıyosa :D off sacmaladım galıba :D yanı eger bızde hoslanıyosak ve eger cekıngensek bakamayız. ama bakamıyosak bıle bunu mesajla veya sanal ortamda bellı etmeye calısırız...

bende konu actım (platonık ask mı demelıyız) dıye. sende benım soruma cevap ver :D

0|0
    0|0
    • Gözlerini hiç ayırmadan bakıyorsa konusurken cekingenmidir ?

• gozlerını hıc ayırmadan bakıyosa senınle konusurken, cekıngen degıldır. ama eger oda sana karsı bos degılse senın cekıngen oldugunu anlayıp, senı cesaretlendırmek ıcın goz teması kuruyodur

Kızlar Ne Diyor 5

• vala cesareti olan kizlar belli ederllerrr knedine guvenmeyenlerr belii etmezler benim olsomm belli edermiydim bilmiyorumm

0|0
    0|0
    • Belli etmek olarak nasl davranırsn mesela

• onu goruncee gulumsemeye baslarim eger arakadaslarim yanimdaysaa onlaraa ona bakmasini soylerim veyya cesaretlenip kendim bakarimm heycanlanirimm ama heycanimi karsi taraf farkedemezz

• Ben sevgisinden emin değilsem bellli etmemeye çalışırım. Ama eğer çocuğun sevdiğini düşünüyosam aşırı belli ederim.

0|0
    0|0
    • Gözlerini hiç ayırmadan bakıyorsa konusurken cekingenmidir ?

• alice 14 senin burcun ne peki

• Benim burcum aslan :) konuşurken biraz çekinebilir. ama gözlerini ayırmadan bakıyosa etkilenmiştir. ve sana bakarken yakaladığında gözünü kaçırıp tekrar sana bakıyosa . senin bakıp bakmadığını kontrol ediyodur. açıkçası ben öyleyim :)

• valla kızın kişiliğine bağlı ama çok hoşlanırsa illaki belli eder bunu çok net anlarsın zaten ama çekingen kendini dışa vuramayan biriyse yapıcak bişey yok :((

0|0
    0|0
  • ben niye belli ediyim o anlasın hissetsinnn :)))))

0|0
    0|0
    • muneccimmi bu adam

• Bakışlarından kastın kaçırırmısın dik dik bakarmısın bari onu söyle :D

• bak bilemedim şimdi ama kaçırırım heralde :))))))

• Kendi teklif ettigim erkekle iliskim 3 hafta surdu

Uzun zaman süründürüp de teklifini kabul ettigim erkekle de hala birlikteyim 4 yil oldu :)

0|0
    0|0
    • Doğanın kkuralına karşı gelmeseydinde süründürmek niye :D

• bu arada burcun ne senin benim kız arkadaşımda bana aynısını yapıyodu çok soğudum artık

• Terazi

Erkekler Ne Diyor 1

• sevdiğim kız vardı ama sevdiğim değil artık peşinden 7 ay koştum lanet olsun yoruldum soğudum

0|0
    0|0
Yükleniyor...