Dayıma hediye alacağım ama bedenini bilmiyorum. Fiziksel özelliklerini yazsam yardımcı olur musunuz ?

Dayımı çok severim. 4 gün sonra doğum günü var. Ona güzel bir kazak almayı düşünüyorum böyle ince kazak beğendim onu almayı düşünüyorum. Fakat dayımın kaç beden giydiğini bilmiyorum. Ben de pek anlamam bu ölçülerden anlayanınız varsa yardımcı olursa sevinirim. Kendisi 51 yaşında bildiğim kadarıyla 1.93 boyunda kilosuda 90 civarında. Kilolu değil. Bu ölçüde XL uygun mudur ? Hangi beden gider ? Birde ayakkabı almayı düşünüyorum ona 1.83 lük biri 43 numara ayak giyiyorsa 1.93 lük adam kaç numara ayak giyer ?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• 90 kiloya xl küçük gelir genç. sen onu xxl yap.

ayrıc ayakkabı numarası en aşağı 45 tir onun.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evli falan değil mi? Müneccim b*ku yemişiz gibi afedersin adamın bize bedenini soruyorsun.

0|1
    0|1
  • en güzeli ne yap biliyor musun bir şekilde dayının giydiği bir kazağını bulursan ya karış hesabıyla enini boyunu ölç ya da iplik al eni kadar kes filan biraz teyze işi gibi dursa da böyle yapabilirsin :d

ayrıca bir çok mağaza da değişim kartı veriyorlar olmazsa değiştirirsin?

0|0
    0|0
  • 2xl al. Ama yanında değiştirme kartıyla al ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
  • ben hiç anlamam

0|0
    0|0
  • kazağı xxl al ayakkabıyı eşine ya da bilebilecek bir tanıdığa sor derim :) nolur nolmaz değişim kartını unutma.

0|0
    0|0
  • Medium al tam olur ama boylu olduğu için bazı kesimler kısa olur ona dikkat et modeli uzun boylu birine uygun olsun kısa kalır sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 3XL almalısın kazağı,ayakkabı 45 olabilir ama sen genede ayakkabısına bir göz at.

0|0
    0|0
    • Ayakkabısına bakarımda 3XL çok büyük olmazmı ki ? Yani boydan olsa bile çok bol olmasın şimdi.

Yükleniyor...