Adını duyduğum anda yerle bir oluyorum :(

aşığım çok aşığım çok seviyorum ama malesef o beni kankası kardeşi olarak görüyo uzun süredir onu görmüyorum arada adını duyuyordum. uzun süredir kendisini görmediğim ve adını duymadığım için aklıma gelmiyordu ve keyfim yerindeydi bugün yine adını duydum malesef arkadaşlarıma yaptığı bazı jestlerden sonra beni umursamadığını yeniden farkettim bu kadar acıya dayanamıyorum artık onu unutmam gerek nasıl yapıcam ben :(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle onu hayatının merkezi olmaktan çıkar değil çünkü... Sen onu unutmaya çalışmıyorsun ulaşılmaz olarak gördüğün için gözünde şehir efsaneleri gibi büyütüyorsun... Sana olan bakış açısı belli... Senin de önüne bakman gerek... Onu normal bir insan olarak arkadaş olarak görmeye gayret edersen abartılacak kadar bir durumu olmadığını da görürsün... Kendini onunla şartlandırmışsın bilinç altında yer edecek kadar dolayısıyla ismini duyduğunda kurulu saat gibi fırlıyorsun... Ancak o sıradan normal bir insan herkes gibi öncelikle bunu kabul etmeli ve normal bir arkadaş olarak görmelisin korkularının üzerine git onun da eksikliklerini hatasını ancak pembe gözlüklerini çıkararak görebilir ve unutabilirsin...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim nedenini gerçekten bilmiyorum görmediğim zaman çok iyiyim gülüp eğleniyorum kendi arkadaşlarımla bazen konuşuyorum ama bu kadar etkilenmiyorum bugün adını duyduğum anda delirecek gibi oldum söylediklerini denemeye çalışcam umarım işe yarar

• Emin ol yarar kimseye değerinden fazla değer verip ilgi gösterme gülüm değmez...

• ölene kadar hatırlayacaksın malesef geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...