Sizce FB ligden cekilir mi bugün FB yöneticileri çıkmış tehditler yağdırıyor

yok ligden cekiliriz yok bilmem ne yaparız bunlar kim oluyoda tehdit ediyo fedrasyon daha napsın size

Güncellemeler:
bana kalırsa cekilemezler dünyanın parası geliyo yemez

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• 2 Seneden beri yok ligden çekileceğiz yok havuzu kapatacağız yok Türkiye kupasına A2 Takımla çıkacağız diyip duruyorlar ama hiçbir faaliyetlerini göremedik Fenerbahçeli yöneticiler herhalde biz bu sene ligden çekiliriz seneye tekrardan süper ligde oynamaya devam ederiz diye zannediyorlar öyle birşey yok ligden çekildiğin zaman amatörden başlarsın ve Fenerbahçe en az 4 yıl Süper ligde mücadele edemez ,avrupaya gidemez ve kulüp batar

Şimdi kimi tehdit ediyor bu yalancılar !

2|5
    0|2
    • onlarda og*tyok :D:D

• skrtip gitsinlerde futbol temizlensin bari

• secimlere baglıyo bide olayı yatacak yeriniz yok valla fb

Kızlar Ne Diyor 11

• nereye cekılıyor ıslerı guclerı tehdıt etmek ustelık yonetıcılerı kım oluyor ? bugun var yarın yok onların keyfıne mı dustu 107 yıllık kulubu lıgden çekmek oyle karar alabilecek bır tane delıkanlı yok .

o taraftar onları o kulüp bınasından dışarı çıkarmaz.

0|1
    0|0
    • ama aziz yılıdırımın peşinden koşuyor taraftarlar

• tehditinde ne olur samimiyetsizlik ve kıvırmaya başladı ıkı ay once her maçta hukumete kufrettırıyorlardı bugun hukumetın yanndayız dıyorlar bol bol kıvırıyorlar.

• dansözleri gectiler başbakana yalakalık

• daha yeni adidasla 5 yıllık anlaşma imzalandı milyonlarca dolarlık. imkansız. o biraz zor :)

0|1
    0|0
  • Böyle berbat bir yönetim daha önce görülmedi bu yönetim TFF binasına gidip görüşmeler yapıp penaltı aldırmaya devam ederse ligin sonu kötü olur ama baştan sona amaçları göz boyamaktan başka bir şey olmayan bir yönetim görüyorum ben şu an karşımda Fenerli olsam Fenerlilikten çıkardım bunlar sayesinde o kadar Avrupa hedefleri varsa varsın çekilsinler zaten lig'den Avrupa'da çok başarılı olacaklarını düşünüyorlar herhalde de hala bir icraat yok yiyorsa çıksınlar kendilerine hizmet ettikleri dönemi çok çabuk silip atıyorlar ama

0|0
    0|0
  • Yemez o.Ligden çekilmek kolay bir şey sanki.Anca laftalar

0|1
    0|0
  • Asla cekilmezler

0|2
    0|0
  • çekilelimde meydan size kalsın dimi gerçi çekilsekte aç kalırsınız :)

0|0
    0|2
    • cekilirseniz siz ac kalırsınız

• oha yazmışsınız baya biz olmazsak sizde olamazsınız bunu sizde biliyorsunuz :)

• sizi bzi mi var juventusu düşürdüler rangers ı düşürdüler ne oldu

• g*tleri yemez

0|1
    0|0
  • umarım cekilirlerrr

0|1
    0|0
  • Yok yahu.

0|0
    0|0
  • onlar cas davasını geri çektiler sen düşün artık

0|1
    0|0
  • bu çekiliriz lafları os*ruktan teyyare,

boş boş konuşuyorlar işte.

fenerasyon daha ne yapsın,fenerin kuçu kuçusu onlar zaten

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yahu tam bir eşkıya kulübü.. davarolar, işlerine gelmeyınce yakaruk ederuk.. Ligi ben yarattım havaları.. bir arada ıkıncı ligi istiyorlardı hatta ilk maçlarınında tavşanlı linyit maçı olsun kelamları atıyorlardı..

Hep derim sarıda sorun yok i*nelik lacivertte..

1|1
    0|0
  • fenevvvbahce mi :D onlar sadce kuru sıkı hiç bir bok yapamazlar yapsalar yapsalar hakem thdit edip şike yaprlar onda artık sökmüyo zaten. götü yer mi şerefsizlerin çekilmeye daha yapacakları çok şike var o karaktersiz tüpçüyle allah ikininde belasını versin

0|1
    0|0
  • kapı gibi sözleşmelerin var, sponsorluk anlaşmaların var, futbolcu sözleşmelerin var, kolay mı ligden çekilmek, aslında buradaki oyun farklı fenerbahçe çekilirse kahraman olur yönetim taraftarın gözünde ama şike den dolayı küme düşme cezası alırsa taraftar ipe dizer hepsini. Federasyon'dan ceza geleceğini bildikleri veya tahmin etitkleri için lig'ten çekilmeyi planlıyorlar bence. Tabi çekilmeleri ceza'yı etkilemez arttırır sadece sonuçta keyfi olarag lig'ten çekilemezsin.

0|1
    0|0
  • 2 yıldır aynı laf bir halt yapmazlar

0|2
    0|0
  • Blöj yaptıkları çok belli. Daha öncede CAS'tan asla çekilmeyiz dediler ama çekildiler. TFF'ye bizi düşür dediler ama kağıtta resmiyette hiç bir şey yok. Bu sefer de ligden çekiliriz diyorlar. Sıkıysa çekilsinler bakalım. Biz bişi kaybetmeyiz olan lig tvye ve fenere olur. Ligten çekildiğinde maddi kaybı düşünebiliyor musun ? Asla toparlanamaz FB

0|1
    0|0
  • Uefa küme düşme cezası verdi bunlarda tabi öğrendi bunu şimdi ligden cekiliriz diyorlar.

Yani işten kovmadılar ben cıktım hesabı :)

0|2
    0|0
  • Çekilemezler, ayak yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • febe dişine göre rakiplerle yeni bir lig kurmalı...pendikspor fethiyespor gibi...ozaman çekişmeli heyecanlı kırankırana bir lig olur:)))

0|1
    0|0
  • adam olan lafının arkasında durur

0|1
    0|0
  • Çekilmez Her zaman laf vardır icraat göremedik

0|1
    0|0
  • Çekilseler keşke çirkef aziz yıldırım sanki fenersiz bir lig olmayacak..

0|1
    0|0
  • adamlar haklı yalnız. öyle hakem hataları olmaz. hakem hataları olurda öyle olmaz.

çekileceğini düşünmem.

0|0
    1|1
    • haklımı hakem hatalrı sadecce onlara mı oluyo?

• he tamam hep fener haklı şikeye devam

• konumuzun şikeyle alakası yok kötüleme isteği duyuyosun anlıyorum fener düşmanısın tamam sorun yok problem değil

• Fenerbahçe ligden çekilirse Türkiye Ligi biter. Ekonomik gelirlerin yuzde 80 i Fenerden geliyor TR ligine ve havuza. Fenerbahce cekilsinde görelim bakalım neler neler olacak...

0|0
    0|1
  • Fenerli değiliz ama Haklının da yanındayız . o kadar.

0|0
    0|1
  • biz şampiyon olamazsak kötü olur mesajı veriyolar çekilin bize ne 4 yıldızı takarız zaten takacaz bu sene sonu

0|1
    0|0
  • bu duruma getirenler görevi bıraksın fenerbahçe nin bir ismi markası var ligden çekilirlerse fenerbahçeyi yöneticileri batırır

0|0
    0|0
  • havlayan k.pek ıssırmaz hesabı neyse boş ver

0|0
    0|0
  • Sezon bitmeden düşecekler de kılıf uydurmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • konusuyolar ıste aslında fb ye zarar verıyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...