Özel Okul Çocukları Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Üniversite veya Lise farketmez.

Bu yıl ilk defa gitti, eski devlet okulunda kızlarla ne güzel samimi muhabbet kuruyorduk, omuzlarına zıpladığım kızlar vardı. Sanmayın kızlar çirkin, 10 numara kız ama hakiki kızdı. öyle nazlı mazlı değil. burada kız hergün farklı kıyafet, hergün farklı ayakabı nerdeyse. Kızla konuşamıyorum. Buraya bir geldim herkes ilk ayaklardan bakmaya başlıyor. Sanki ayağımla konuşacak zalımın kızı.

Siz gittiniz mi veya onlara bakış açınız ne durumda?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bende liseyi özelde okudum ama bütün herkes öyle değil ben mesela erkeklerle çok samimiydim

birazda erkek arkadaşlara bağlı diye düşünüyorum

tabi okul , okulun hangi semtte olduğu ve okulun fiyatı önemli..çünkü zengin aile kızlarıysalar havalıdırlar :d

0|1
    0|0
    • bizim okulda da var samimi ama samimilik şu:

kaça aldın diye soruyor bana kız ayakabıyı

100 diyorum

ayy bende aldım ama biraz pahalı 300 e ama çok gzüel seninki de çok güzel bence yani şey yapma

• sende kızlarla takılma erkeklerle takıl takma kızları ..erkekler de öyleyse okulunu değiştir derim yoksa onlara benzersin.

• ya gariplik şu az sayıda da olsa kızlar var kız kıza anlatmadığı şeyi bana anlatıyor. ama çok az bunlar. erkekler her gün çıkışta gel şunu yapalım bunu yapalım. la olm bir sor eve gidicek paran var mı namızsız :D

Kızlar Ne Diyor 6

• burslu kazanıpta özelde okumak istemeyenler var sırf bu yüzden. dersler dışında bir değer kazandırmıyor

0|1
    0|1
  • sınava maymun mu girmiş denilecek puanlar almış ama kader o ki babadan zengin insanlar özelde okur. Bi çeşit zengin zihinsel özürlüler okulu. Dogal olarak ayagınla konuşmaya çalışırlar

0|1
    0|0
  • havalılar. gerçekten baya bir hemde:D biz normal memur çocuğu gibi takılıoz.

0|1
    0|0
  • üvey ablam ve abim kolejde okumuşlardı ablam dersten çok kıyafete önem veren bir tipti :D

0|1
    0|0
  • Bende özel okulda okuyorum hiçte öyle değilim:D

0|1
    0|0
  • hayat herkese eşit davranmıyor.eğer maddi imkanım olsaydı.liseyi bırakmazdım özel okula giderdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Özel okulda okumuştum 2 sene.

Çevreye göre değişiyor elit bir şehirdeysen oranın devlet okuluda pek farklı olmaz insanları açısından.

0|1
    0|0
  • hem özel hemde devlet okulunda eşit sürede okudum, kıyafetleri ve yaşam tarzları değişik gözükse de bütün insanlar aynı kafada.

0|1
    0|0
  • Özel okulda okudum ben

Gayet güzeldi, elit tabakadan insanlarla beraber okuyorsun sonuçta.

Herkesin klası belliydi ^^

0|0
    0|2
  • Sanırım yanlış kapıdan giriyorsun muhabbete..

0|0
    0|0
  • kendinin ne oldugunu bilen insan için hiç birsey farketmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...