Kaynanam bilerek mi böyle yapıyor? Tüm kaynanalardan nefret ediyorum.

Sevgilim askerde onu annesinden babasından çok ben arıyorum oda annemi ara ve ona küstüğümü söyle dedi. bende sık sık arar halini hatrını sorarım kadının neyse hep böyle oğlumu kaybetme onun gibisini bulamazsın bidaha falan diyo işte ona ayarlamaya çalıştığı kızları söylüyo o takım seyler bunlar zoruma gitmiyo zoruma giden bana sevgilimin eski sevgilisinin adını söylemesi adımı karıstırdı birden.. sizce bilerekmi yapıyo bence hala o kızla konusuyo ben hiç bişey demedim gayet kibar bi şekilde kapadım oğlundan ayrılsam askerde gebericek bilmiyo hanım efendi

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• :D:D:D senin bu şekilde olduğunu bilse lokma dağıtırdı kadın sevincine :D

2|0
    0|0
    • anlamadım

• hahahah allah seni :D

Erkekler Ne Diyor 10

• yakışır:DDDDDd

0|0
    0|0
  • son cümlene güldümmm

0|0
    0|0
    • cidden öyle benden ayrılırsan ölürüm diyo dağın tepesinde onu bi ben arıyorum bi ben soruyorum bi derdin varmı diye 2 yıldır hep yanında oldum dile kolay sen anlamazsın tabi

• yalancı çocuk ben kardeşimi tanımaz mıyım sevgilerin en iyilerine layıksın öyle sevilmeni istiyorum öyle sevmeni benim canım kardeşim

• ablam benim

• Aklını başına devşir. Erkekler karılarını sevgililerini değiştirebilirler ama annelerini değiştiremezler. Bu savaşı çoğunlukla gelinler kaybeder. Kendini kaynanana sevdirmenin yolunu bul.

0|0
    0|0
    • ne yapıyım ne dese alttan alıyorum oğlunada baslarım he

• angell bizim ilişkimiz sıradan değil çok emek verdik ben zoruma giden seylere susuyorum hep burada olmasa patlıycam ya çok saol hiç saygısızlık yapmıyorum beni aşşağlasa bile sevgilim üzülmesin diye bana o kızın adını söyledi duymamıs gibi yaptım içimden bişeyler koptu..

• canım ben sana demedım zaten ben senın askerdekı arkadasla berbaer olmanı ıstıyorum sende sakın pes etme sonra üzülürsun

• öle deme ya 5 parmağın 5'i bir değil.

0|0
    0|0
  • annesinin söylemlerine evet haklısınız dee geç..ve oradan da uzaklas.yüz yüze gelmemeye calıs..sevgilinle de aranı sıkı tut

0|0
    0|0
    • valla arayı ne kadar sıkı tutarsa tutsun bu kadından kopmadıkca evlılıkte bıle huzur olmaz bu ne boyle ya yok kızları ayarlıyormus yok oglumu kaybetmeymıs

oldu paşam valla cocugu deli gibi aşık edip annesinden uzaklaştırmak lazım abartmış bizim teyze oğlu hint kumaşımı

• sen sevgilini bırakma canım bak cocukta senın yanındaymıs bu eskerlıktekı aramalarında sana artı puan anlasın işin gercegını off çok sinirlendim :)

• benim ellerim titriyo hala daha aramıycam mesafemi koruycam.

• çoluk çocukla neden vakit kaybediyorsun ki.

0|0
    0|0
  • boşver gitsin

0|0
    0|0
  • seni istemiyor demek üzmek için bilerek yapıyor sevginin peşinde koş

0|0
    0|0
  • Annesini hiç takma boşver sevdiğin çocukla aranı bozma ve sana sahip çıkıyorsa sorun yok.

0|0
    0|0
    • dün gece söyledim hepsinii oda annem ne saçmalamış öyle falan dedii annesini aramıycam bidaha zaten sanki ben insan evladı değilim allahımya:d

• sevgilin herşeyden daha önemli boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sakın kendini ezdirme! Bu dünyaya kendin için geldin başkalarının aptalca düşünceleri için değil. Sen özelsin bunu unutma.

0|0
    0|0
  • ya bu nasıl bir diyalog asıl oğlun benı kaybetmesın teyze de senin hanım teyze uçmuş

0|0
    1|0
    • ya ağlıyorum kadına bişey demedim ama çok zoruma gitti o kızla konusuyodu ben varken onun yüzünden kavga ettik sevgilimle :'( kız herseyi öğreniyo sevgilimden süphe ettiriyodu beni

• rıca ederım sevindim :)

• dün gece anlattım hepsini oda annem ne saçmalamış öyle falan dedi takma aşkım bosver dedi aramam annesinide olur biter :D

• kadin senin kaynanan degil, sevgilinin annesi. okadar uyuz oluyorsan görüsme.

0|1
    0|0
    • kendisi kaynana olarak görüyo kendini gelinim diyo torunlarından bahsederken yengesi diyo ağzımada ediyo tabi...

• bırak ya yazık sevgiline sarıl sen boşveer

0|0
    0|0
    • ama zoruma gidiyo artık bunlar hiç bişey değilllki daha neler nbeler yapıyo bana

• napmalıyım ya söylemiyimmi sevgilime bi akıl verin

• söyleme söyleme askerden gelsin bi şimdi çocuk oralarda üzülmesin bide yazık günah onun açısından düşün

• vay gıcık kadın.ınsan oglunun sevgılısıne boylemı davranır ya sankı o cocuk sen buyuksun

0|0
    0|0
    • oğlunu övüyo çok yakışıklıymıs onu kaybedersem bida öylesini bulamazmışım asıl onlar bulamaz o zoruna gidiyo oğlu çok seviyoya beni çekemiyo :@

• aynen herkes öyle diyo annemde baslıycam artık ayrıl diyip duruyo

• haklı tabı sende evlatsın sonuçta

• Ya yanlışlıkla söylemiştir, art niyet arama.

0|0
    0|0
  • kendini geri çek onunla az görüşmeye gayret et sevgilinin tavırları nasıl anneci bir insanmı tavırlarına bak sevgilinin , hep annesinin sözünü dinleyen bir insansa ondan hayır gelmez şimdiden böyle yapan bir kaynana evlenince hayatı sana zehir eder pişman olursun

0|0
    0|0
    • yok normal öyle çok anneci değill söyliycem zaten bütün hepsini çok kırıldım falan diycem sevgilimle aramı bozmadan tabi

Yükleniyor...