Kızlar hangi kafadasınız ? ? ?

ilişki düşünme bakımından hangi kafadasınız neler düşünür neler istersiniz..mesela yanlızsınız hayatınızda biri olsun istiyorsunuz mesafelimisiniz hangi düsüncelerdesınız nelere önem verırsınız beklentılerınız nelerdir..anlık zevk içinmi birlikte olmak istersınız..para yemek içinmi..sevmek sevilmek için mi? geneli nasıl bakalım

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 buçuk senelik bir ilşkim var başlarda gayet arkadaş gibi gülüp eğlenirdik ikimizde gülmeyi çok severiz birlikte hep farklı şeyler yapardık bir süre sonra işler değişiyor güvendiyseniz rahatlıkla her derdinizi anlatırsınız ben kendi açımdan hep dürüstümdür ona karşı hiçbir şeyimi gizlemem asla para demişsiniz önemi yok biz genelde hep birlikte öderiz hesapları bu yüzdende sıkı çekmeyiz benim param bittiğinde o çıkarır bana para verir o sıkıştığında ben onun gururunu kırmayacak şekilde ona yardımcı olurum biz hep arkadaş gibiydik hala öyleyiz ama bizdeki en önemli şey sevgi ve güven şu aralar sorunlarımız olsada bence bir ilişkide en önemli şey güvendir.geçmişte yapılan her şeyi dobraca anlatmak ve karşındakinin güvenini asla boşa çıkarmamaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...