Istihdamın darlığı ve ücretlerin yeterli olmamasından dolayı "hırsızlık" mesleğine girmek istiyorum?

malum hayat zor.sabah 8 akşam 5 mesai yapıp bütün günümü ziyan etme taraftarı da değilim.hayatımı daha kolay yoldan kazanmak için hırsızlık yapmaya karar verdim;ama bu mesleğe yeni bir soluk getirip,hırsızlıkta yeni bir çığır açıcam.hırsızlık için girdiğim evlerde ufak tamirat işlerini halledicem,bulaşık,çamaşır,temizlik gibi angarya işleri de üstlenicem.varsa ev sahibinin arabasını yıkamak gibi ekstra hizmetler de sunacağım.gece sıcacık yataklarından kalkmasınlar diye ağlayan çocukları ile ilgilenip gerekirse veledin altını bile değiştireceğim.anlayacağınız "çalıcam ama çalışıcam"sizce başarılı olur muyum?günah yazılır mı?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu iş için nereye CV bırakıyoruz:/

0|1
    0|1
    • geniş bir ağ kuruyorum.başvurularınız için info@cıvıkamaasil.com adresine cv'nizi gönderirseniz en kısa zamanda dönücem.saygılar :)

• şşş çaktırma teq,soranlara kayırma yok,kadrolaşma yok demek için öyle söyledim.yerin kulağı var;rantın büyüğünden sen nemalanacaksın oysa.

• Heh işte duymak istediğim cümleler.

Aksi takdirde paralel yapılanırım bilmiş ol!

Kızlar Ne Diyor 3

• buyuk çal buyuk.hemen bırakıyolar yatmazsın.

0|1
    0|1
  • en azından sabah 8 akşam 5. ama hırsızlık öyle mi? her an tetikte olmalısın.

0|1
    0|1
  • delisin sen ama. cok sacma dusunuyorsun :D:D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tamirat işini yapan var hacı,senden önce açıldı o çığır:)

0|1
    0|1
  • Banka soyak mı hacı

0|1
    0|1
  • ''Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı s*ksan az.'' cinsinden güzel bir soru.

Beş üzeri beş yıldız.

Günah yazılır mı bilmem ama, durum bu... link

0|0
    0|0
  • sümeyye geldi mi

0|1
    0|1
  • vaowww 10 yıldızlık soru,inceye gel...

0|1
    0|1
  • dostum çalacaksan çok zengın olanlardan çal. onlarda yab askasından calmıstır ya da babası calmıstır onlra kalmıstır mal varlıgı. teknik destek ve gerekli ekipmanlar için yardımçı olurum. işin büyüklüğüne göre komisyon alırım ya da pirim alırım.

0|0
    0|0
  • böyle uıfak işleri bırak banka soy

0|0
    0|0
  • başbakanlığa aday mı olmak istiyorsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...