17 Yaşında 1 erkeksiniz ve 25 yaşında olan evli ablanızın, kocasını aldattığına adınız gibi eminsiniz.

Bulunduğunuz şehirde bulunan 4 yıldızlı 1 otelin yanındaki cafede çalışan çok yakın 1 arkadaşınız size şunları söylütor;

"Bak arkadaşım, ablan her haftanın salı günleri saat 14:00 de 45 yaşlarında 1 adamla otele giriş yapıyor ve 15:30 da otelden ayrılıyor adamla. Haftanın Cuma günleri ise saat 14:30 da 20 yaşlarında 1 genç ile otele giriş yapıyor ve otelden saat 17:00 de ayrılıyorlar."

Böyle 1 durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 17 yaşında bir erkeksiniz demişsiniz ama ben bir bayan olarak cevaplıyorum.

Denilenin iftira olabileceğini asla aklımdan çıkarmam. Bu söylenileni asla kimseyle paylaşmam. Sadece bana bu sözü diyen kişiye ispat etmesini isterim. İspat ettikten sonra da ablayla konuşurum.

0|1
    0|0
    • Diyelim ki söylenenler doğru. Ablanla ne konuşacaksın? ne diyeceksin ona? Derseki sana kocam yaşadıklarımı biliyor. Böyle 1 durumda ne dersin?

• Susarım ve karışmam.

• o gün dedigi saatte gider gizlice bakarım doğru mu söylemiş diye

0|1
    0|0
  • öncelikle kendi gözlerimle görmek için gider bakarım. doğruysa ablamla konuşur nedenini sorarım ama 25 yaşında bir bayana bu konuda karışmam.

0|1
    0|0
  • ilk önce bunu gerçekten doğru olup olmadığını öğrenmelisin malum devir kötü herkezin üstüne iftira atıyorlar ki gerçeği öğrenmeden harekete geçme olduki gerçekten böyle birşey var ablanla konuşsanda hiç birşey değişmez yani kısacası öğren doğruyu ama içine göm kimseyle paylaşma senden kötüsü olmaz sonra

0|1
    0|0
  • Heheheheheh superr cokk guldumm ayni bir soru var hep ona benzedi:bir otobuste 10 yoldu var otobus ilk durakta 5 kisi indiriyo 2 kisi biniyor 2.durakta 4 kisi biniyo 6 kisi iniyor bu otobus kac kisilikk puhahahahahah:)))

0|1
    0|0
  • Takip ederdim odalarına kadar.İyice emin olunca önce ablamla konuşurdum.

0|1
    0|0
  • gözlerimle görmek isterim

0|1
    0|0
  • anammmm cok tehlıkelı...

0|1
    0|0
  • Söylerdim aileme ama tabi elimde belge olması lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6