Yaptığım doğrumu bilmiyorum, siz olsaydınız ne yapardınız?

Çok sevdiğim, hayatımın geri kalan kısmını devam ettirmeyi düşündüğüm kişiyi, hayatımı, kız arkadaşımı yaklaşık iki yıl önce kaybettim... hala ailesiyle görüşüyorum en azından telden arayıp hal hatırlarını soruyordum, özellikle annesi sakın bizi unutma sende bizim bir evladımızsın diyor... bende ailem gibi görüyorum onları ama her aradığımda eski günleri hatırlatıyorum yaralarını tazeliyorum hissine kapılıyorum... bu yüzden bir kaç aydır aramıyorum sizce doğru birşey mi yapıyorum?

Güncellemeler:
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim..

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• yaşamayan nasıl bilsin alt tarafı aşk desin Allah kimseye vermesin aşk acısı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eğer öyle olsaydı ara demezdi annesi

seni de evlatları yerine koymuşlar ne güzel ilgileniyorsun

eğer bu durum seni mutsuz ediyorsa o ayrı tabi istemiyorsan aramazsın

zaten evlatlarının acısını hiç bir zaman unutmayacaklar ki senin hatırlatmana gerek yok

kendini suçlu hissetme bence

0|0
    0|0
    • Hoş bir şey değil bence ama onun açısından düşünürsek de konuşacak başka şeyi yoktur açıkçası.

Zor bir durum.

Fakat bence o hatırlatmamalı.

• hatırlatmasına gerek yoktur diyorum zaten onlar unutmazlar

o kadar rahatsız olsalar aramasını istemezlerdi

• demi bende öyle düşünüyorum ama bazen diyorumki rahatsız ediyormuyum acaba

• rabbim sabır versin öncelikle. sonrasındaysa kesinlikle ara bellki seni gerçekten evlatları gibi görüyorlar sen aramazsan daha çok üzülürler sen onlara belkide kaybettikleri kızlarının yerine gönderilmiş bir evlatsın diye düşünüyorlardır kesinlikle ara

0|1
    0|0
  • İlk aşkımı trafik kazasında kaybettim...hayatımın anlamı her şeyimdi

Ailesini,akrabalarını ve kardeşlerini tanıyordum.Ama o olaydan sonra bir daha kimseyle konuşmadım o zamanlar liseye gidiyordum okul bile değiştirdim dayanamadığım için...

0|0
    0|0
    • Başın sağolsun mekanı cennet olsun. peki arayıp sorsaydım diyormusun

• Demiyorum senelerimi unutmaya çalışarak geçirdim acımın hafiflemesini bekleyerek.Eğer devam etseydim o acı hep artardı sonunda dayanamayacağım noktaya gelince ne olurdu bilemiyorum.

• çok sık arama yılda bir, iki kere ara

0|0
    0|0
  • Heey. Böyle yapma sakın. Ara... Onlar değerli biricik kızlarını kaybetti. Sen onlar için çok değerlisin.Lütfen tekrar ara sor... Aramazsan onlar üzülüyordur.

0|0
    0|0
  • bence arayın,size ne kadar büyük değerler vermişlerdir

sizin hisleriniz zamanla azalacak,ama onlar her zman aynı acıyı yaşayacaklar

sizi anlayan insanlar,

başını sağolsun,size sabır kaybınıza Rahmet dilerim

0|0
    0|0
  • Bence aramaya devam etmelisi başin saolsun bu arada bu haraketinle onlara ve kızlarına nekadar deger verdigin anlaşiliyo taktire şayen bir haraket bu devam et aramaya derim

0|0
    0|0
  • bence ararsan bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Evet hem kendine hemde onlara yeni bir sayfa acma sansini verirsin cokda üzücü olsa kopman en mantiklisi olur cok gencsin hayat okadar güzel ki hergün yasadigina sükret ve tadini cikar Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Allah kuvvet versin kardeşim ya :(

0|0
    0|0
  • aramazsan unuttun diye daha çok üzülürler

0|0
    0|0
  • yokluğuna nasıl dyanıosn çok üzüldüm ya:(

0|0
    0|0
  • bence de artık onları aramaktan vazgeç. yani sık sık arama sen aradıkça akıllarına ilk gelecek olan rahmetli kızları olacaktır. bu arada başınız sağolsun tekrar senin için de çok zor bir durumdur eminim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İki yıl önce ayrılığın davası olmaz bilader

0|0
    0|0
Yükleniyor...