Bu durum erkek açısından acınılacak bir durum mudur yoksa erdem midir?

Aşık olduğu kadının kendisini terketmesi üzerine, kadına yalvarıp ağlayan bir erkek acınılacak bir durumda mıdır yoksa sevdiği kadın için herşeyi yapabilecek bir erkek midir? Bu aşk mıdır yoksa takıntı mı? Bu erkek açısından acınılacak bir durum mudur? Yoksa erdem midir? Bayanların fikirlerini alabilir miyim?

Güncellemeler:
Aşık olduğu kadının kendisini terketmesi üzerine, kadının bu ilişkiye olumsuz bakacağını bile bile, kadına yalvarıp ağlayan bir erkek acınılacak bir durumda mıdır yoksa sevdiği kadın için herşeyi yapan, kolay kolay pes etmeyen, sağlam iradeli bir erkek midir? Bu aşk mıdır yoksa takıntı mı? Bu erkek açısından acınılacak bir durum mudur? Yoksa erdem midir? Bayanların fikirlerini alabilir miyim?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Sen sevdiğin için yalvarıyosun ama bu seni onun gözünde sevdiği için herşeyi yapan adam durumuna getirmiyo. O zaten senin onu ne kadar çok sevdiğinin farkında ve gitmeye niyetliyse yalvarman sonucu değiştrmycek. Eğer karşındaki kız karakterli bir kızsa ve ilişkinize değer verdiyse sana acımak yerine içten içe seni üzdüğü için üzülüp vicdan azabı çekiyodur.

0|0
    0|0
    • Vicdan azabı çektiğini hiç sanmıyorum. Benden ayrıldıktan 2 hafta sonra başka biriyle çıkmaya başlamış. Hem de kendisinden 10 yaş büyük biriyle. Ben ise hala onu düşünüyorum. Onun iyiliğini istiyorum. Biliyorumki onu benden başka kimse bu kadar çok sevemez. Bana bu yaptığını başkasına yapsaydı çoktan unuturdu. Ama ben kendim için değil, onun iyiliği için yırtınıyorum. Bu gerçek sevgi değildir de nedir?

• Hissettiğin gerçek sevgi ama karşındaki insanın sevilmeyi haketmediği de bir gerçek. Bence artık çabalama daha çok yıpranırsın.

• Ben onun iyiliğini istiyorum. Biliyorumki onu en çok ben mutlu ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kadın neden terk etmiş sebep önemli

erkek üzülür ağlar bir hata etmiştir vs. anlaşılır

ama kimsenin kimseye yalvarmasını doğru bulmam abartmamak lazım

hayatınızdaki insanı bu kadar vazgeçilmez görmemeli insan ve hayatının merkezi haline getirmemeli

o zaman kendine olan saygıyı da yitiriyor haliyle karşı tarafta saygı göstermiyor

0|0
    0|0
    • Kadın demekki gerçekten sevmediği için terketmiş. Erkek kadına çok değer veriyormuş. Hatta kendinden bile çok seviyormuş. Bu kadınlar hep böyle midir? Kendilerine gerçekten değer veren, sevginin en saf en duru haliyle seven erkekleri anlamazmı? Yoksa onları kullanırlarmış?

• bunun çok sevmekle az sevmekle alakası yok

burada çok denk geliyoruz öylelere sırf çok seviyorum diye baskı yapan kendi istediği gibi olsun isteyen karşı taraf itiraz edince vay çok sevdim ama kaldıramadı diyen

bu durumda böyledir demiyorum ama durumu bilmiyoruz o yüzden kesin bir şey söyleyemeyiz

nasıl bir durum oldu da ayrılmak istedi bilmiyoruz

• Erkek kıza hiç baskı yapmadı. Kendi haline bıraktı. Çünkü kıza çok güveniyordu. Hatta bu çocukla çıkmadan önce kıza aşık olduğunu söyleyen başka bir erkek varmış. Bu çocuk kıza olan güvenini göstermek için araya girmemiş. Bu meseleyi kızın halletmesini istemiş. Yinede dinlemezse kendinin halledeceğini söylemiş.

• Aksine aşkına sahip çıkan bir harekette anlıyana malesef

0|0
    0|0
    • Ben bu kadınları bir türlü çözemedim. Burada tam tersi bir yorum var.

• herşeyin azı karar çoğu zarar derler haddinden fazla yalvaran erkeği hiç bir kadın ciddiye almaz. gurursuz onursuz olarak nitelendirilir. ama az miktarda kısa sürel yalvardı yalvarması makul. doğru olanı yapmıştır mücade ermiştir deriz.

0|0
    0|0
    • Ama asıl tam tersi değilimi? Azimli sıçan duvarı delermiş. O zaman kadın, hala peşimi bırakmıyo demekki beni gerçekten seviyo, o da benim sevgimi hakediyo demezmi?

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaptığının arkasında duracaksın, ya o her ne yaptıysan b.ku yemiyeceksin, ya da arkasında duracaksın. Ezikliktir bence.

0|0
    0|0
    • Yapılmış herhangi bir p.k yok. Erkek kıza taparcasına aşık. Bırak böyle bir yanlış yapmayı, bunu aklından bile geçirmez. Erkeğin tek suçu kıza sırılsıklam aşık olması. Sonrada kızın g.tünü kaldırması

• sana saygı göstermeyen birine hayat merkezi rütbesini verme hocam, çünkü bir insanın vazgeçilmezi olmak mı önemli, yoksa elinin altında duran sıradan biri olmak mı?

aşık olmak masumiyettir, mertliktir. fakat bu aşk sana acı vermeye başladıysa bu aşkın sonu gelmelidir...diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...