Çok üzgünüm neden fikri değişti sizce yardım edin lütfen

erkek arkadaşım tanıştığımızdan beri ciddi yaklaştı evlilikten gelecek planlarından bahsetti iki ayrı işte çalışmaya başladı herşey geleceğimiz için diyordu son bir haftadır bana daha az yazmaya başladı bir ilgisizlik soğukluk sezdim son buluşmamızda kızların her konuda duygusal baktığını evlenecekleri erkeğin sağlıklı olması gerektiğini falan söyledi (astım hastası) ama iyi bende evlilik hemen karar verilecek bişey değil iyice tanımak gerekiyor falan dedim sezsizce dinledim ne söylemek istediğini anlamadım ertesi gün mesajda evlenmeyi düşünmüyorum asla evlenmeyeceğin erkekle sevgili olmanın mantığı var mı yazdı bende mantığı yok deyip ayrıldım çok üzgünüm ne oldu neden fikri değişti akıl verin teşekkürler şimdiden

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• işte erkekler böyle.vaad ederler sonra ?

0|0
    0|0
    • ya anlayamadım astım var çabuk hasta diye mi yaptı yoksa başka birini mi buldu bilemiyorum

• bence bekle.. arama Allah sabır evrsin :(

• amin canım çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• hastalığı nedeniyle seni hayat yolunda yarı yolda bırakmaktan korkmuş olabilir. hastalığım kötüleşirse diye endişelenmiş olabilir.

0|0
    0|0
    • olabilir ama ben ölünceye kadar hep yanında olmak onla evlenmek istiyordum biliyordu sonuçta bende kötü bir hastalığa yakalanabilirim bilemeyiz ki

• adam astım hastası bu yüzden vazgeçmiş

0|0
    0|0
    • ama evlenmek istememesine sebep değil ki benim onu çok sevdiğimi hep yanında olacağımı biliyor

• Neden gurur yapsın evlenmeyi düşünmeyen o sonuçta

• yok döner mi dedin ya o yüzden dedim yani. haklısın dicek bir şey yok

• parayı bulduuuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence başka birisi var ya da seni denemiş bakalım her şekilde yanımda olcak mı diye

0|0
    0|0
    • denemesine gerek yok ben zaten ona çok aşığım bunu da biliyordu evlenmeyi düşündüğüm için ona evet dedim başka biir olablir bilmiyorum ama sence tekrar barışır mıyız

• mantığı yanında huzur bulmam yeter deseydin sonuçta evlenecek adam çok ama aşık olabildiğin insan bulmak zor bunun evlenmekle ilgisi yok bence

• yani resmen kendi ayrılamak istediğini söyleyemedi benim bitirmemi bekledi bittti başkası ola bile hayatında bir süre sonra pişman olup evlenmek ister mi sence

• Erkeklerin hevesi görecelidr onlar biz bayanlar gibi düşünmezler canım ayrılarak iyi yapmışsın bence

0|0
    0|0
    • çok üzgünüm canım pişman olup evlenmek ister mi sence

• Özür diliyiceksin

• benim hatam yok ki neden özür dileyeyim

Yükleniyor...