Bu Halim Dikkat Çeker Mi İnsanların Bakış Açısı Nasıl Olur ?

Arkadaşlar düşünün devlet üniversitesindesiniz ailesi çok zengin olan ve tanınan bir çocuk kızlar onun hakkında beyefendi düzgün ağırbaşlı biri diyor ve kimseyle fazla samimi değil bu çocuk 128 kilo tatlı yakışıklı ve sempatik altında volkswagen jetta var hep görüyorsunuz ve 5 6 ay sonra bu çocuk 45 kilo vermiş güzel fit bir vücut yapmış daha da yakışıklı ve karizmatik olmuş aynı zamanda da dersleri çok iyi çok çalışmış ve altına 2013 Bmw 320d m paket çekmiş bu çocuk hakkında ne düşünürsünüz hoşunuza gider mi kızlar lütfen samimi cevaplar verin ? :) Cevaplarınız için teşekkürler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• çekmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• abi sen ne yaptın allah aşkına jettadan inip bmw ye bindin 45 kilo verdin diye seni sevecek kız sevmesin bence :) ben erkek olsam ve böle düşünsem altıma bis çeker aynen sempatik sempatik bir sevgili bulur sevgilimle beraber gidip arabamı yenilerdim

0|1
    0|0
  • derslerine çok ama çok çalışmış ve kız yapmaya vakit bulamamışşş:) kızlarıda o sırada başkası kapmış!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Araban kadar adamsın işte.Altına şunu çekmiş bunu çekmiş.

Peki söyle bakalım gün gelirde arabanı kaybedersen ne olacak ?

Seni metal teneke bağımlısı herif.

Arabanla tüm kızları satın alabileceğinimi düşünüyosun ? Mantığına levyeyle girişiyim senin.Kızlar satılık malmıki ? ancak o yolun yolcularını elde edersin arabanla.Onlarda seni asalak gibi kullanır paranı yer.

Bu kafayla kimse sana aşık olmaz.Sende kimseyi sevemezsin.Aşk zannedersin ama debelenmeden başka bişey değildir.

Söylesene sevgisiz bir yaşam hoşuna gidiyomu ? Çevren çok kalabalık olucak ama aslında çooook yalnız olacaksın.

2|1
    0|1
    • Saçma sapan yorumunu kendine sakla sana cevap vermezdim ama neyse kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş

• ahhahah :D ciğer mi :D bağırsaktan başka bişey değilsin içinde bok biriktiriyosun tamammı koçum :D utançından gizli soruyosun sorunu sikik seni :D

• Havan kime la hirboo. Sen unide o araclara binerken ben lisede onun 2 kati araclara biniyom ayik ol ve kimseyede param ile hava atmadim onlarin gozundan baktim ben hep.

0|0
    0|0
Yükleniyor...