Olanlar tamamen tesadüf ve benden rahatsız mı oluyor gerçekten?

hoşlandığım biri vardı. aslında gözüme çarpabilecek tarzda bi insan değildi ama bana baktığını hissedince bende kendimi tutamadım bakmaya başladım ve ciddi anlamda hoşlantı var şuan. okul bu bahsettiğim çocuk. okula ik bizim servis gidiyor sonra onlarınki neyse işte okul bomboşken bi biz oluyoruz bi 20 dakika sürüyor bu. tam kapının önünden geçiyordu arkadaşım birinin taklidini yapıyordu ay allah seni kahretmesin falan bu mu dedi aslında çok farklı bi olay vardı ama o çok yanlış anladı. ve o gün bana ters ters bakmaya başladı. aynı gün diğer 2 arkadaşımda buna benzer bi olay yaşattılar çocuğa,sağolsunlar. herneyse çok uzattım bu olay dün oldu ve bugün çocuk benim sınıfımdan bi kızla konuşmuş bakışlarından rahatsız oluyorum falan filan. bunun tesadüf olmadığını düşünüyorum. onunla dalga geçtiğimi düşünüp o da mı ceza vermek istedi yoksa tamamen tesadüf ve benden rahatsız mı oluyor gerçekten?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk senden hoşlanmış sen çocuğa istemesende yanlış hissettirmişsin oda gurur yapıp böyle davranmış

0|0
    0|0
    • iyide bunu ben istemedim. kızla kavga edecektim neredeyse,o derece yani.

• hoşlandığını belli ediceksin bilirim başka çaresi yok çünkü o seni birkere yanlış anlamış gururda yapmış,sana gelen kıza ondan hoşlandığını onun kendisini yanlış anladığını konuşmak istediğini söyle.zaten senden hoşlandığı için kesin gelecektir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Senden rahatsız oluyor bence

0|0
    0|0
  • sana ümit bağlamış ama olmayacağını anlamış ondan böyle demiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...