A Milli Takımın aday kadrosu belli oldu! Sizce kimler eksik?

2016 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında İsveç ile hazırlık maçında karşılaşacak olan A Milli Takımın aday kadrosu belli oldu.

İşte milli takım kadrosu:

KALECİLER: Volkan Demirel, Tolga Zengin, Onur Recep Kıvrak

DEFANGökhan Gönül, Tarık Çamdal, Semih Kaya, Ömer Toprak, Ersan Adem Gülüm, Birol Parlak, Caner Erkin, İshak Doğan

ORTA SAHA: Mehmet Topal, Nuri Şahin, Adem Büyük, Olcan Adın, Alper Potuk, Tolga Ciğerci, Arda Turan, Selçuk İnan, Murat Duruer, Olcay Şahan

FORVET: Burak Yılmaz, Umut Bulut, Mevlüt Erdinç

5 Mart Çarşamba günü Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak mücadele saat 20.30'da başlayacak.

Bence ilk 11 şu şekilde olmalı..

Onur - Gökhan - Semih - Ömer - Caner - Nuri - Selçuk - Olcan - Arda - Umut - Burak

klasik 4-4-2 olabilecek en iyi kadro bu Şu an için.

sizce bu aday kadroda kimler olabilirdi? ve ilk11 nasıl olmalı.

Güncellemeler:
Kaynak: LİG TV

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan Demireli kadroya nasıl bir kafayla almışlar şaşıyorum.

2|2
    1|0
    • Ben de. Ve ilk11 başlarsa daha cok sasıracam. ıns sasırtmaz bızı

• Onur gibi bir kaleci varken Volkan ilk 11 başlarsa Terimin adaletinden şüphe ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya anlamıyorum Gökhan Töre'yi nasıl almaz Fatih Hoca cidden çok eksik onun gibi kanatlardan bindirebilecek bir oyuncu anca Caner ama Töre kesinlikle olmalıydı forvet hattımızı kim coşturacak! Volkan olmasa daha iyi olurdu bence Onur onu 5e katlar.

0|1
    0|0
  • İlk 11ine katılıyorum. Yalnız Olcan yerine Olcay Şahan diyeceğim tek farkla.

0|1
    1|1
  • eksik yok fazlalık var volkan

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• emre olmasında gerisi önemli değil bana göre onur-g.gönül-semih-ömer-caner-nuri-arda-selcuk-töre-burak umut

0|1
    1|1
  • onur, gökhan semih ömer caner topal alper olcan arda umut burak

1|1
    0|0
  • kalede tolga ve onur varken volken nedir arkadaş

0|1
    1|1
  • gökhan töre olmalıydı

0|1
    0|0
    • Gökhan çok yetenekli evet. Çok beğeniyorum onu bileklerine acayip hakim. Ama kullanamıyor yeteneğini alıp topu gidiyor onun yuzunden hep kontra yiyoruz.. Olcanda da aynı yetenek var hatta olcan daha iyi yıldız bir futbolcu ama o da kullanamıyor.

• gökhan biraz takım oyununu öğrenmeli birazda tecrübe kazanırsa çok iyi futbolcu olur

Yükleniyor...