Kimler var kimler yok?

2014 kış ve baharı kendime hediye ettim.. gündüz çalışıyorum akşamları spora gidiyorum.. zihnimi kendimi resetliyorum diyebiliriz.. peki ya kimler benim gibi arınmaya, ruh temizliği yapmaya ya da adına her ne derseniz farketmez kendini sıfırlamaya çalışıyor.. umarım bu konuda yalnız değilimdir

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• burcun nedir?

1|0
    0|0
    • kendine yatırım yapmak gibi diyebilir miyiz :)

• diyebiliriz.. hayatın akışına bir dönem "dur" diyip kendimiz şarj etmemiz gerektiğine inanıyorum.. daha sağlıklı kararlar alabilmek için, daha verimli çalışabilmek için ya da ne biileyim daha pozitif ve kendini bilen bir birey olabilmek için yapmalıydım bunu..

Erkekler Ne Diyor 6

• bende geliyorum yakında... sakatlığım düzeldi sonunda.. biraz huzura ihtiyacım olacak..

1|0
    0|0
    • huzur insanın kendi içinde.. umarım bir an evvel kendin için bu adımı atarsın :)

• kendinle başbaşa kalabilmek problem... ;) teşekkürler..

• saldım çayıra mevlam kayıra moduna aldım vurdum tekmeyi tepeden kendime yuvarlanarak hızla dibe doğru gidiyorum

0|0
    0|0
  • arınmak ve ruh temizliği bu saydığın aktivitelerle olduğuna eminmisin.

yoksa kendini kandımacamı.bu yaptığın.

bence tartışmaya açık bir konu

0|0
    0|0
    • tabi ki bu yaptığım aktiviteler arındırmıyor.. ben sadece bu aktivitelere zaman ayırarak kendimi meşgul ediyorum. bu dönemde sürekli vakit geçirdiğim ortamdan kopuyorum farklı bir ortamda kendimle kalabiliyorum.. spor değilde başka bir aktiviteye zaman ayırarakta bunu yapabilirdim

• bende full spor ben voleybol ve futbol hakemiyim boyuna küfür yiyoz ama sporu seviyorum :)

0|0
    0|0
  • 1 haftadır diyet spor yapıyorum bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • makına olsak belki dediğin olur sıfırlarız.ama ben dunyamda yeni yaşıcağım şeylere yer açıyorum iyilerde kötülerde bende hep var ve duruyor yaşanmışlar sılınmez tecrube olarak kenarda kalır.

0|0
    0|0
    • tabi ki hiç birşey silinmez.. ama en azından kafama takmış olduğum beni üzen tecrübeleri aklımda yatıştırmayı ve beynimde bir rafa kaldırmayı öğreniyorum

• yani aslında bende bu dediğini yapıyorum.. ortamdan uzaklaşmak adına spor kulübüne katıldım.. zamanımı orada harcıyorum hem kendim için bişeyler yapmış olmak da huzur veriyor ..

• bide kendini ödüllendir.

Kızlar Ne Diyor 3

• En iyisini yapmissin. Bende sendenim. Yanliz degilsin.

1|0
    1|0
  • Bende düşünüyorum istiyorm ama yapamıyorum

0|0
    0|0
    • bu kararı almak ve hayata geçirmek kolay olmuyo haklısın .. ama bazen hayata dur demek lazım..

• o zaman bu konuda sana başarılar diliyorum.. kendin için yapmalısın bunu..daha sağlıklı düşünebilmek daha sağlıklı ve doğru kararlar alabilmek ve kendini daha iyi tanıyabilmek adına yapmalısın...

• Aynen. Umarım biranönce kendim adına adımları atmaya başlarım . Teşekkürler

• spara ihtiyacm yok :)

0|0
    0|0
    • ben kendimi sporla meşgul ediyorum.. sen başka bir meşguliyet bulabilirsin belki.. kim bilir belki resim yapmayı öğrenirsin.. belki bir fotoğraf atölyesine katılırsın.. belki gönüllü olur haftasonları çocuk yetiştirme yurdunda çocuklarla ilgilenirsin.. kısacası ne sana huzur verirse :)))

• Resim yapmayı denedim ama olmadı yeteneğim yok :)) Aama sesim güzeldir :)

Yükleniyor...