Sevdiğim kız numarasını nereden aldığım dışında bir şey umursamıyor, ne yapmalıyım?

Değerli okuyucular Ben 18 yaşındayım lise öğrencisiyim okulda Merve diye bir kız var ve ondan çok hoşlanıyorum fakat sürekli kız arkdaşları yanında oluyor ve okulda rezil olmaktandan da korkuyorum çünki kendimi hiç bir zaman çok yakışıklı bulmam bir gün arkadaşımda tesadüf numarası varmış aldım aradan 1 ay geçti telefonuna mesaj attım sonunda fakat sürekli sorduğu şey telefonumu kimden aldın sorusu dönüp dolaşıp aynı yere geliyo ben onu tanımak isterken (Centilmence asla yalakalık ve labalilik olmadan) sadece telefon numarasını soruo ben bayanlara asla ve asla centilmenlikde taviz vermem fakat cevapları biraz incitici oluyor ne yapabilirim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kızla ortak yönlerinizi bulmaya çalış. Bi kulüp olabilir veya çok sevdiği bir grubun konseri olabilir. Olabildiğince kızla aynı ortamda olmaya çalış ve kızın seni fark etmesini sağla(Saçma sapan hareketler veya salakça espirilerle değil giyinişin yürüyüşün gülüşün konuşman tarzınla). Kız hakkında ne kadar bilgi toplaya biliyorsan topla. Mesela kız çok ünlü bir rock grubunu seviyor ve o rock grubunun Türkiyede konseri var. Al 2 tane bilet davet et ama hoşlandığını belli etme. De işte 2 tane bilet kazandım şurdan şurdan uydur bişeyler seninde sevdiğini öğrendim felan benimle gelmek istermisin felan işte gibi gibi farklı taktikler bul kendine kız hakkında hiç birşey bilmediğimden yardımcı olamıyorum maalesef.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklı kız numarasını onun rızası olmadan birisi sana veriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Numarasını kimin sana verdiğini öğrenmek istiyor onu cezalandırmak için. Ondan hoşlandığını ona ima et bence. Örneğin onunla karşılaştığınızda ona gülümse, o da sana gülü

mserse iş tamamdır.

0|0
    0|0
  • O pek hoşlanmıyor galiba ama yüz yüze konuşup etkilemeyi denemelisin

0|0
    0|0
  • ergen gerisi bir soru

kızda sen gibi ergen

tencere tava yeter saçmalama

0|0
    0|0
Yükleniyor...