Sizce Türkiye'nin en büyük spor kulübü hangisi?

not=işine gelmeyen ve gizliler sizi felipe meloya havale ediyorum :)

• Galatasaray
    100% (9)100% (14)100% (23)Oy Ver
  • Galatasaray
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Galatasaray
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Galatasaray
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Galatasaray
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim bazılar kızdı belki ama olsun onlarada teşekkür ederim :) bu arada anket sonucu %100 Galatasaray çıktı zaten bilinen bişeydi iyice pekişmiş oldu :)

0|0
9|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Beşiktaş tabiki de.

0|3
    0|0
  • Biz artık bir markayız adım adım da Dünya'nın en çok kazanan kulübü ve en iyi kulüplerinden biri olacağız diğerleri hala aralarında kim kimin cebine para koymuş hesabını yapsınlar

0|1
    1|1
  • Galatasaray

0|2
    1|1
  • Fenerbahçe <3

1|2
    0|2
  • Galatasaray

0|2
    1|1
  • en büyük spor kulubunu bilmiyorum ama en büyük taraftarı olan kulup carsı bence galatasaraylı olarak benim düşüncem bu

0|1
    0|1
  • En büyük yok, 4 büyük var.

0|2
    1|1
  • Ankette tek seçenek olması çok saçma olmuş bir Galatasaraylı olarak biz bu kadar düşmedik demeliyim.

0|1
    0|1
    • bana salak dedin ya işte orda çarpıldım sana <3

• öyle olsada efendim bırakalım bireyler burada kendi istedklerini işaretlesin . Her şıkka Galatasaray yazarak bu sadece kendi egomuzu tatmin etmek olur .

• :( tamam hadi a şıkkını işaretle sonrada 5 yıldız ver söz bidaha yapmıcam :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Ünal Aysal´ında dediği gibi Avrupada Türkiye dendiği zaman akla ilkönce Atatürk ondan sonra Galatasaray gelir.

1|2
    1|2
  • Türkiyenin en büyük spor klubü fenerbahçe...neden derseniz her kulvarda en iyi takımlara sahip..basketbol,voleybol,futbol,vs vs..en başarılı klup ise futbolda gs bir adım önde oda uefa kupası oldugu için...gerek maddi açıdan gerek tesis bakımından fenerbahçe tüm kluplerden daha önde...gerçekçi olmak gerek

2|2
    0|2
    • ama Galatasarayın toplam kupası daha fazla :(

• link taş atmadım ama ispat istiyorsan buyur tüm dünyaya ispatladı bu ispanyol müfettiş neyse ikimizin büyüklük anlayışı farklı benim büyüklük anlayışım aldığımız kupalardır tıpkı M.Platininde dediği gibi büyük takımlar aldıkları kupalarla övünür benim görüşüm budur

• tamam tamam iddalaşmıcam size göre siz bize göre biz büyüğüz yapcak bişi yok :)

• Bana göre her takım büyüktür GS FB TS Ordupor Göztepe hepsinin bir tarihi varır kenilerine göre şanlıdır.

Kateilen başarı tanınmışlık popülerlik taraftar syısı vs ise tartışmasız Galatasaray bunu tartışan objektif değildir.

0|1
    1|1
  • 110. yaşını kutlayan, 1903 ‘doğumlu’ Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Türkiye’nin en eski kulübü olarak bilinir. Ancak amatör liglerin derinliklerinde unutulmaya başlanan bir kulüp bu durumu değiştiriyor.

Türkiye’nin ‘en eski kulübü’ bilinenin aksine Kurtuluşspor. Osmanlı döneminde Rum cematinin kulübü olma özelliğini taşıyan kulüp, günümüzde varlığını sürdürmeye devam ediyor.

0|2
    0|1
  • herkes üstteki gsyi secmiş diğerleini secen yok :D kimin büyük oldugunu anlamak için kazandığı büyük kupalara bakmak yeterli

0|1
    1|1
  • Nerede gaspcı, tinerci, katil varsa alayı çarşı'dan ..

GALATASARAY !

1|1
    1|2
  • Maç sonrası

"yenildik ama iyi oynadık" diyen tipik Galatasaraylı sorusu :D

1|1
    0|1
  • sorsunlar bakalım yabancılara kimi diyorlar :)

0|1
    0|1
  • bide objektıflıkten bahsedersın ya

1|3
    0|3
  • Fenerbahçe candır

1|1
    0|1
  • Baştaki yiyiciler gibi seçenek bırakmamışsın. Sevdim tarzını :D

0|1
    0|1
  • Sordugun sorumu tabiki Gasssarayy .p

0|2
    1|1
  • Soru sormana gerek yokdu bunu herkes biliyor :)

0|1
    1|1
  • ulan ne adamsın ya :)

0|1
    0|1
  • küçükken yere düşmüş galiba :)

1|0
    1|4
  • hahahahah sorduğun soruya bak ya sorman bile hata bunu tabiki GALATASARAY!

0|1
    1|2
  • TABİKİDE FENERBAHÇE!! Kafayımı yediniz siz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...